Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
1316392.jpg

TOKİ, 'İkinci Bahar' kampanyası ile yine emeklilere büyük bir ev sahibi olma şansı sunuyor.
Emeklilere özel "İkinci Bahar" kampanyası ile emeklileri ev sahibi yapan TOKİ, her projede emeklilere yüzde 25 kontenjan ayırıyor.
"Emekliye İkinci Bahar" projesi kapsamında Bursa'nın Nilüfer ilçesinde inşasına başlanan bin 201 konutluk projede yaşam başladı.
TOKİ Başkanı Ergün Turan, projeye sahibi olmak isteyen 12 bin 955 emeklinin müracaat ettiğini söyledi. Kura çekilişini yaptıklarını aktaran Turan, "Şuanda projemizi tamamladık. Emekli büyüklerimiz yeni yuvalarına kavuştu. Bizde bu mutluluğa ortak oluyoruz" dedi..

Kaynak Finans Gündem

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Eger ev fiyatları piyasadan düşük ise gercekten emekliler icin guzel bir gelisme. Bulundugum ilcede toki parayla arsa aldigi icin piyasadaki sıfır evler 200 bin iken toki 300 400 bine satiyor ayni tip evi insallah boyle fiyatlarda degilse cok sevindim :) yillarini harcamis insanların hatirlanmasi guzel birsey :)

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Eger ev fiyatları piyasadan düşük ise gercekten emekliler icin guzel bir gelisme. Bulundugum ilcede toki parayla arsa aldigi icin piyasadaki sıfır evler 200 bin iken toki 300 400 bine satiyor ayni tip evi insallah boyle fiyatlarda degilse cok sevindim :) yillarini harcamis insanların hatirlanmasi guzel birsey :)
Aynen katılıyorum size.

Son mesajlar