Tivibu'yu önerirmisiniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acil cevp istiyorum seç izlede liste çıkmıyor bir anda çoçuklardan bişey oldu ne yapmalıyım

kadir_aslan

Asistan
İnternetten gayet güzel işimi görüyo bütün ulusal kanalları ve üstüne özel kanallarıda seyrettiriyo çok bi performans beklemeyin evindeki televizyonun için ben de önermem git d-smart digitürk bağlattır ama dışarıda veya tv olmayan başka bi yerde tv ihtiyacı duyuyosan tivibu işini görür paketlerini ve kanallarını incelemek istersen
http://www.adslteknikservis.com/default.asp?sayfa=tivibu

Emrahizm35

Üyecik
Tivibudan uzak durun arkadaşlar satın almamla iptal ettirmem bir oldu, web sitesinde, akıllı telefon,tablet,smart tv ve pcden izleyebilirsiniz yazıyor bende euro sport ve ng kanallarını izlemek için full paket satın aldım, bir de gördüm ki smart tvler de kanalların çoğu yok toplasan 20-25 kanal var telefonda da aynı şekil sadece pc üzerinden tüm kanallara ulaşabiliyormuşum, bu arada kullananlara tavsiye iptal ettirmek için aradım deyin 9.99 aldığım full paketi 4,99 yapalım iptal etmeyin dedi

hsngrcn238

Üyecik
merhaba bir sey sorcam Samsung smart tv aldıgımda bana 3 ay bedava tivibu kullanabilecegim filan söylenmisti de ben daha hic kullanmadım 1 sene filan oldu acaba şimdi acıp kullanabilirmiyim nasıl acmam gerekiyor ? tivibu uygulamasında ıd şifre istiyor ?

stat counter