Tivibuya Üye Olmuşum Haberim Yok

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Arkdaşlar bugün ttnet online işlemler menüsünü kurcalarken tivibu işlemleri kısmına geldim baktım adıma tanımlı bir tivibu üyeliği var tarihi de yazıyor..

başvuru kanalı: türk telekom ofis

yazıyor.yahu kendimde şüphe eder oldum.ben tivibuya üyelik başvurusu yapmadım.7 ocakta başvuru yapmışım güya.. hem bu türk telekom ofis ne oluyor acep?oradan başvurmuşum güya.

Ya bunuyorum ya da üyeliği benim iznim olmadan biri açmış ya da açtırmış.. :S

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yine bu ttnet ofisine giderek iptal ettirebilirsin.istersen dilekçe ayzıp şikayet edebilirsin.böyle bi durumda bilgisayaır oolmayan bir kullanıcıya adsl açılmaısnda olmuştu

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
netlimizie miydi bi tarifeye geçene kampanya oalrak ücretsiz veriliyodu arayın sorun bence en kesin

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
yani başvuru kanalı: türk telekom ofis :yani bu bayiilerden mi bahsediyor..eğer öyleyse daha vahim çünki en son bir tlekom bayyisinde 6-7 ay önce gitmişimdir. genelde ödemelerimi internetten yaparım:s

dediğiniz gibi arayıp sormak lazım.

arıyorum aldığım cevabı da buraya yazıyorum birazdan...

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:04 ----------

evet tivibuyu aradım:

türkteleko ofis nedir ?diyerek başladım sizin bölgenizdeki türk telekom müdürlüğüdür dedi bayi değildir dedi..

ben başvuru yapmadım dedim. yanlışlık olmuş olabilir ya da sizi aradıklarında sizin yerinize başkası onay vermiş olabilir(bu seçenek zayıf ihtimal) dedi..

ancak ilk 6 ay ücret ödemeyeceksiniz dedi..

ben de iptal ettirmedim.ancak türk telekom müdürlüğünün benim onayım olmadan böyle bir işlem yapmasına sinir oldum..

isayıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende kullanıyorum güzel ama standart pls değil 4 tl olandan

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkdaşlar bugün ttnet online işlemler menüsünü kurcalarken tivibu işlemleri kısmına geldim baktım adıma tanımlı bir tivibu üyeliği var tarihi de yazıyor..

başvuru kanalı: türk telekom ofis

yazıyor.yahu kendimde şüphe eder oldum.ben tivibuya üyelik başvurusu yapmadım.7 ocakta başvuru yapmışım güya.. hem bu türk telekom ofis ne oluyor acep?oradan başvurmuşum güya.

Ya bunuyorum ya da üyeliği benim iznim olmadan biri açmış ya da açtırmış.. :S

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp bilgilendirebiliriz. Teşekkürler.

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yok teşekkürler ben aryıp hallettim.

İstersen bir şikayet kaydı bildir ilerleyen zamanlarda başka üyeliklerde yapılmasın ne olur ne olmaz.Bilgim ve onayı olmadan işlem yapılmış dersen kayıt alırlar zaten

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
zaten ttneti arayıp durumu bildirdim.Öyle bu konuda bir şey yapacak durumda değiller belli ki.ama dediğin gibi bunun önüne geçmek için ttneti aramak yerine telekom müdürlüğüne gitmeliyim aslında.

Zaten bu sorun için ttneti aradığım gün 3 defa aramak zorunda kaldım acemi temsilciler yüzünden.birinin he dediğine diğeri yok diyor..kafayı yemiştim o gün.:)

Bunun için yeni bir konu açıp ttnetin dikkatine sunmak gerek.:)

Son mesajlar