Tivibu'ya İstemeden Üye Yapmışlar.

Bu konuyu okuyanlar

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Mart 2010 tarihinde 6 ay indirimli 24 ay taahhütlü 8 mbps'e kadar modem hediyeli adsl tarifesinden abone oldum. Faturalarım otomatik ödeme talimatında olduğu için bakmıyordum. Lakin Ocak 2011 faturasında bilgim dışında Tivibu Maxi pakedine abone olduğumu görüp call center vasıtası ile kapattırdım. Online işlem merkezinden geçmiş faturalara baktığımda ise kademeli olarak Tivibu paketinin arttırıldığını görüyorum. TTNET'e abone olduğum günden itibaren tüm internet faturalarının çıkartılıp bana tivibu ücretlerinin iade edilmesini talep ediyorum. Tivibu hizmetiniz konusunda hiçbir müracaatta bulunmadım. Olumlu bir karşılık alamazsam İl tüketici hakem heyetine kadar gideceğim. Ve şunu soramadan edemiyorum: Bu müşteri nasılsa faturalarına bakmıyor otomatik ödemede diye tivibu adı altında faturayı şişirmeniz ne kadar etik? Kurum olarak siz saygınlığınızı yitirdiğinizin farkında mısınız? @TTNETDestek yardımlarınızı bekliyorum. Online işlem merkezinden geçmiş son 5 ayın faturalarını resimleri delil olarak buradadır:

fatura1.jpg

fatura2.jpg

fatura3.jpg

fatura4.jpg

fatura5.jpg

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Umarım alınan ücretler geri iade edilir...!

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Seni seçtim [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]
a701958d.png

Geçmiş olsun.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bir bakmak lazım ilk fırsatta kontrol edeceğim

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bence bundan bişey çıkmaz.. Çünkü siz ilk üye olurken size sunulan pakette mesela 3 aylık tivibu üyeliği ücretsiz derler siz paketi aldığınız için ve onayladığınız için tivibuyu 3 ay ücretsizkullanırsınız soraki aylar tivibuyu iptal ettirmediğiniz sürece faturalandırılır..

Yanii sizin aldığınız ve onayladığınız pakette ücretsiz tivibu hediyesi filan varmıydı??... Eğer varsa haksız olursunuz... TTnet ücretsiz 3 aylık tivibu diye her paketine sokuşturuyor...

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende kullanmadığım halde ayda 1 tl veriyorum :) hizmet ayağımıza geliyor bizi uğraştırmadan üye yapıyorlar ne kadar da güzel değil mi ? :D
bunun başka bir deyim şekli de olurdu da neyse..

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence bundan bişey çıkmaz.. Çünkü siz ilk üye olurken size sunulan pakette mesela 3 aylık tivibu üyeliği ücretsiz derler siz paketi aldığınız için ve onayladığınız için tivibuyu 3 ay ücretsizkullanırsınız soraki aylar tivibuyu iptal ettirmediğiniz sürece faturalandırılır..

Yanii sizin aldığınız ve onayladığınız pakette ücretsiz tivibu hediyesi filan varmıydı??... Eğer varsa haksız olursunuz... TTnet ücretsiz 3 aylık tivibu diye her paketine sokuşturuyor...

Paketimde tivibu hediyesi vs. yok. Şunlar var:
servisler.jpg

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Eğer 3 aylık tivibu kampanyasına katıldı iseniz ve 3 ay sonunda üyelik iptali yaptırmaz iseniz kendisi otomatik devam ediyordu sanırım.

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer 3 aylık tivibu kampanyasına katıldı iseniz ve 3 ay sonunda üyelik iptali yaptırmaz iseniz kendisi otomatik devam ediyordu sanırım.

Efendim tekrar edeyim, Tivibu ile ilgili hiçbir kampanyaya katılmadım, Tivibu hizmetinin hiçbir çeşidini satın almadım, Tivibu ile ilgili iptal edilmesi dışında hiçbir müracaatta bulunmadım, Tivibu hizmetini hiçbir zaman kullanmadım.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Efendim tekrar edeyim, Tivibu ile ilgili hiçbir kampanyaya katılmadım, Tivibu hizmetinin hiçbir çeşidini satın almadım, Tivibu ile ilgili iptal edilmesi dışında hiçbir müracaatta bulunmadım, Tivibu hizmetini hiçbir zaman kullanmadım.

Ocak 2011 de bir kampanyaları vardı sınırsız internet abonerlerinden bazılarını bu pakete üye yapmışlardı o yüzden demiştim

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aa demeyin öyle şimdi TTnet niye böyle bişey yapsın sizin bilgisayarınza virüs girmiştir abone olmuştur ttnetin tivibu kampanyasına belkıde alt yapınız bozuktur belkıde modemınız kapalı olabılır sızden kaynaklı bişeydir kesin Ttnet yapmaz öyle şey canım ttnet yapar mı hiç ttnet müşterisine kazık atar mi hiç? hiç gordunuz mu boyle bısey hocam :D:D