Tivibu'nun Windows 7 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

taners61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun zamandır Tivibu'yu izlerken 5dk. olmadan program kendi kendini kapatıyor.Tivibu yazılım teknisyenleri sisteminizden kaynaklanıyor dedi.Neyapmam gerekiyor bilmiyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

tivibu.jpg

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
dün üyelik yaptırdım. Daha kurmadım şimdi kuruyorum yorum yazarım. Ben de win 7 ulti 64 bit kullanıcısıyım.

Şu an indirdim kurdum sorun yok :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bende de sıkıntı yok. Firewall ayarlarından olabilir.

taners61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Tivibu'ya 2,5 aydır üyeyim ve sistemim Windows 7 Professional 64bit. Hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Tivibu ve Silverlight'ı kaldırıp, şuradan son sürümü çekip (4.0.50401.0) tekrar kurmayı deneyin. Bakalım faydası olacak mı.

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar uzun zamandır Tivibu'yu izlerken 5dk. olmadan program kendi kendini kapatıyor.Tivibu yazılım teknisyenleri sisteminizden kaynaklanıyor dedi.Neyapmam gerekiyor bilmiyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

Boşver sen o yetkilileri. Sonuçta ttnet çalışanı değil mi? Benim de sürekli internet bağlantım kopuyordu, belki 20 defa arıza kaydı bıraktım, her seferinde sisteminizde arıza vardır, hattınızda sorun yok dediler. Bir türlü suçu kendilerine bulmaz bu ttnet. En son şikayetimde nasıl olduysa, hatanın sanralden kaynaklandığını tespit etmişler de öyle çözdüler.

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Windows 7 ultimate x64 ile tivibu yazılımını 2 aydır kullanıyorum sorun yok senin sisteminden kaynaklanıyordur virüsten olabilir...

taners61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ultimate x64 ile tivibu yazılımını 2 aydır kullanıyorum sorun yok senin sisteminden kaynaklanıyordur virüsten olabilir...

Tivibu'ya 2,5 aydır üyeyim ve sistemim Windows 7 Professional 64bit. Hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum :)

Benimki orijinal Windows 7 Home Premium.Nasıl ultimate yapabilirim?
Birde resim ekledim.Belki daha açıklamış olurum sorunu.

---------- saat 18:04 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:56 eklenmişti ----------

Tivibu ve Silverlight'ı kaldırıp, şuradan son sürümü çekip (4.0.50401.0) tekrar kurmayı deneyin. Bakalım faydası olacak mı.

Dediğini yaptım yine aynı sorun devam ediyor:confused1:

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Silverlight'i Kaldırıp En Güncel Sürümü Kurarsan Sorunun Sorunun Çözülür

Tabi Programıda Kaldırıp Tekrar Kurman Gerekli

Ve Programları Kaldırdıktan Sonra Sistemini CCLeaner ile Bir Temizle Derim

taners61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Silverlight'i Kaldırıp En Güncel Sürümü Kurarsan Sorunun Sorunun Çözülür

Tabi Programıda Kaldırıp Tekrar Kurman Gerekli

Ve Programları Kaldırdıktan Sonra Sistemini CCLeaner ile Bir Temizle Derim
Kaldırdım.Kayıt defterinden yok ettim.Tekrar yükledim.3dk. sonra yine aynı hata.Böyle bişey olamaz:huh: