Tivibu Web Tarife Fiyatlarıi Güncelleniyor

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
1 Nisan 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Tivibu Web tarife fiyatları güncellenecektir. Güncellenecek Tivibu Web tarife fiyatları aşağıdaki gibi olacaktır:

Tivibu Web PaketiAylık Paket Ücreti (TL)
Tivibu Web Maxi Paket
4,90
Tivibu Web SineMaxi Paket
11,90
Tivibu Web Maxi Plus Paket
8,90
Tivibu Web Full Paket
15,90

* Kampanyalı üyelerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacaktır. İndirim sonrasında ücretlendirme yürürlükteki tarife üzerinden yapılacaktır.

SinemaTV Tarife

01 Ocak 2013

Tivibu PaketiAylık Paket Ücreti (TL)
Eski Paket AdıYeni Paket Adı
Maxi Paket + SinemaTVSineMaxi Paketi
19,90 TL
Maxi Plus Paket + SinemaTVFull Paket
39,90 TL

*Kampanyalı üyelerimizin indirim dönemindeki ücretlerinde değişiklik olmayacaktır. İndirim dönemi sonrasında ücretlendirme yürürlükteki tarife üzerinden yapılacaktır.
*01 Ocak 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere SinemaTV tarife isimleri ve fiyatları güncellenecektir.
*Fiyat değişikliği sadece Tivibu Ev Sinema TV tarifeleri için geçerlidir. Tivibu Web Sinema TV tarifelerinde sadece isim değişikliği olacaktır.

KAYNAK

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Kullanmazsanız benim gibi, fiyatlar sizi etkilemez :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim tarife 7 tl den 9 tl ye yükseliyor.. Bende web maxi pakete geçerim 4.90 tl..

Yaa insanlar bi tv için neden böyle yüksek fiyatlar ödesinkii.. TV yi açar izler beleş.. Söylenecek çok şey varda neyse ağzımı bozmayayım..

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
1 liraydı bir zamanlar, %500 zam geldi maşallah. Bu hızla giderse ADSL fiyatına denk gelecek yakında.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
iptal etmek için aradım şimdi, 12 ay boyunca ayda 3.90 tl'ye tivibu web maxi plus + tivibu cep verelim dediler kabul ettim :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
eskiler için 1.30 tl ,dilekçe verip geçebiliyorsunuz

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
TTNET Tivibu yu herkese açtı..

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu'ya herkesin ulaşabilmesi için birçok yenilik hayata geçiriliyor. Artık Tivibu'nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için TTNET abonesi olma zorunluluğu kalmıyor. Televizyonun kontrolünü tamamen izleyiciye veren, Türkiye'de TV yayıncılığına pek çok yenilik getiren Tivibu, bu yeni hizmetiyle daha çok kişiye özgürce TV izlemenin keyfini yaşatıyor.
TTNET abonesi olmadan, Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, www.tivibu.com.tr adresinden üyeliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

Kaynak: TTNET