Tivibu tuzağına düştüm

Bu konuyu okuyanlar

syurtsev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kaç gün önce arayıp ücretsiz tahahhütsüz 2 ay hediye tivibuyu kullanmam için aradılar bende kabul ettim 2 ay sonunda istemezsem hiçbir ücret ödemeden geri vereceğimi söylediler dün gelip kurdular dün akşam bişey sormak için aradığımda kandırıldığımı anladım meğer tuzakmış tahahhüt vermişim öyle söylüyorlar ama öyle bişey yok ben tahahhüt filan vermedim karşımdakide bundan bahsetmedi yani nasıl oluyorda bu kadar basit insanı tuzağa düşürebiliyorlar böyle tuzaklarla iş mi olur ben daha ttnetin bişeyini kullanırmıyım şikayet var dan okuduğumua göre benim gibi durumda olan çok kişi var
Ama bu sefer peşini bırakmicam mahkemeye kadar gidicem dün şikayet talebinde bulundum bir süre bekliyorum nereye olursa başvurucam bu kadar saygısızlık olmaz insalarla bu şekilde oynamaya ne hakkı var

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle dava et. Sinirin geçince işin peşini bırakma

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana da geçen gün "Tivibu web" 2 aylık tanışma paketi şifresi geldi.
Bende TTnet den çekiniyorum güvenemiyorum. bu işin altıında bir iş vardır diye :=) şifre gelipte üyelik yapan oldu mu?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ses kayidini iste...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
senin görüştüğün müşteri temsilcisi yanlış söylemiştir. ara tekrar görüş. "beğenmezsen iade et" dedikleri bir kampanyada nasıl taahüt olur? gerekirse ses kaydını iste. olmazsa kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetine git. onlar gerekeni yapar.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
adına üzüldüm inşallah çözebilirsin

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Banada öyle dediler kurdurdum kullanıyorum arada lazım oluyor :) Dreambox varken tivibuev cok işime yaramıyor ama tekrar izleler işime yarıyor birde sabit ip verdiler yanında da geniş bant modem :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ortada bi sözleşme (ses kaydında onaylıyorum, kabul ediyorum gibi ibareler) varsa kanunen hiçbişey yapılamaz...