Tivibu Reklamında Mantık Hatası

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Tivibunun tvlerde dönen reklamını hepiniz biliyorsunuz.Reklamın şu kısmında komik bir mantık hatası var.

2lnq0n.jpg

Burada Hhanımlar tv izliyorlar yemeklerin yandığını farkedip ayağa kalkınca ''hanımlar yemekler mi yanıyor .dert etmeyin tivibu ile yayını durdurun yemeğinizi yapıp sonra kaldığınız erden devam edin''

diyor reklamdaki ses.Kadınlarda onaylayıp kafa sallıyorlar veeee!!!

oturup tv izlemeye devam ediyorlar:)

[SDNTV]http://www.medyaloji.net/i/v/4280.flv[/SDNTV]

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Aynısını bende Farkettim Burada ters giden Hanımların oturması Bence saçma olmuş :)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Yoo hiç güzel değil.Türkiyedeki reklamların çoğu güzel değil.Çok sade işin içine espri katmaya cesaret edemiyorlar.

Çünki reklamı esprili ve yaratıcı bir fikirle yapsalar üşterilerinin kafalarının karışacağını düşünüyorlar.Bu da genel olarak Türkiyenin eğitim seviyesini gösterir.

Şimdi bizim ev hanımları ya da orta yaş üstü erkeklerin çoğu eklamı en sade haliyle izleyecek ki ne oldugunu anlasın.Bu yüzdendir ki Türkiyede ilginç reklam sayısı çok azdır.

Bir ara regal vardı tokat atıyordu o güzeldi bak:)

masuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence oradaki öqrencilere olan tarife saçma :D çünkü herkez toplanıyo we tek kanal izliyo. diyorki odalariniza qidin we oradan izleyin.
*cocuklarin her birinde 1 pc olmasi lazim
*cocuklarin her birinin tivibu üyeliqi olmasi lazim
yani nasil tivibu üyesi olacaklar :D her birisi için internet baqlantisi mi almasi lazim. bana saçma qeldi...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
İlk reklamda fark ettim.Kadınlar ne yapıyor öyle bir otur bir kalk :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
valla bende tv kartı var diye tivibuya hiç bakmadım.SS2 ekran kartı al türksattaki kanalları izle uğraşma üyelikti bağlantıydı bak keyfine.Onda da duraklatma var canlı yayını:)

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Alışveriş yapan hanımları bekleyen beyler notebooklarından nasıl film izleyecekler? Paketler yerine yanlarında notebook taşıyacaklar, hanım elbise denerken adam da oturup film izleyecek o film izlerken paketleri hırsız alıp götürecek :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hiç sevmiyorum bu reklamı zaten:D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
mantık aramadım şahsen ben tivibu reklamlarını pek beğendim bir de ttnet sanırım onun reklamını

hani diyo ya internetten tarih ödevimi yapabilecek myim evetttt peki müzik dinelyebilecekmiyim evetttt

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Mal gibi adamlar oley diye seviniyo alışverişte mi ne. o bundan daha gıcık bence.