Tivibu kullanıcı adı sorunu..

Bu konuyu okuyanlar

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün akşam internet üzerinden tivibu'ya başvurdum. Bugün Müşteri hizmetlerini aradım. Bana üyeliğim aktif olduğunu ancak kullanıcı adını dahaca oluşturmamış olduğumu söylediler. Bende www.tivibu.com.tr adresinden kullanıcı adı oluştarmaya çalıştığımda bana kullanıcı adımın tanımlandığını uyarısını veriyor. Ancak o kullanıcı adı ile girmeye çalıştığımda ise böyle bir kullanıcı yoktur uyarısı veriyor.... Nedir bu tivibunun sorunu ya.. nasıl kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Önce şunu sorayım Tivibu web için başvurdun değilmi???...

Öncelikle şuraya giriyorsun burada ttnet adsl bilgilerini giriyorsun yani ttnet kullanıcı ismi şifreni daha sonra devam butonuna tıkladıktan sonra tivibu kullanıcı ismi ve şifreni alabilirsin...

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce şunu sorayım Tivibu web için başvurdun değilmi???...

Öncelikle şuraya giriyorsun burada ttnet adsl bilgilerini giriyorsun yani ttnet kullanıcı ismi şifreni daha sonra devam butonuna tıkladıktan sonra tivibu kullanıcı ismi ve şifreni alabilirsin...

Elbetteki başvurumu yaptım. hatta yazdığım sorumda da bunu belirttim. Müşteri hizmetlerini aradım ve başvurumun alınmış olduğunu söylediler. Bunu da altını çizerek belirtmiştim... Sizin dediğiniz yerden daha öncede uğraştım. Zaten kalın harflerle yazdığım hataları da orada aldım. Tekrar denedim ve tekrar aynı hataları aldım. Tekrar müşteri hizmetlerini arayacağım. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifremi unuttum sonrada siteye başvurdum şifremi unuttum secenegini sectim ardından kullanıcı adı ıstedı ve yazdıgımda böle bir kullanıcı adı bulunmamaktadır falan filan yazdı kullanıcı adımı dogru yazdıgımdan da bıldıgımdende % 100 eminim cok sacma bı sey ya zaten uye olurkende bir sürü sorun yasadım adamı cileden cıkarıyorlar en iyisi kayıt olmamak dıyorum tivibu fikri güzel ama kullanıcıyı zor durumda bırakıyorlar sıfremızı unuttuk sımdı ogrenmem ıcın ılla musterı hızmetlerıyle gorusmem gerekıyo ama bunu istemıyorum her ne sorunum olsa ufakta olsa hemen musterı hızmetlerıne ıtıyo sıte kullanıcıyı gercekten icraat yok... allah kahretsın dıyorum... sinirlerimi alt üst etti bu tivibu

Son mesajlar