Tivibu kullananlar!!

Bu konuyu okuyanlar

frhtcvlgll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostlar filmler için tivibu almak istiyorum.Görüntü kalitesi ve donma vs. teknik özellikleri bi kenara bırakırsak güzel filmler var mı? film sayısı fazla mı?Sitedekilere baktm fazla film gorunmuo bi de pek yenı film goremedim .acaba ben mi bulamadm?kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sewnrim:)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Tivibu derken Web, ev, cep hangisi??..

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
eğer tivibu web kullkanacaksan şu an kesinlikle almamanı tavsiye ederim.

Çünkü bende şu an "servislere ulaşılamıyor. lütfen bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyiniz" uyyarısı veriyor. anlayamadım gitti. ne yapmalıyız bilen arkadaşlardan rica ederim.

işin latifesi de bir yana ben web den memnunum. bazen donma yada başka bir yerden açılmadığı halde açılmış uyarısı vermekle birlikte bu güne kadar işimizi gördü.

sorun kendiliğinden çözülmüş. teşekkürler.

frhtcvlgll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer tivibu web kullkanacaksan şu an kesinlikle almamanı tavsiye ederim.

Çünkü bende şu an "servislere ulaşılamıyor. lütfen bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyiniz" uyyarısı veriyor. anlayamadım gitti. ne yapmalıyız bilen arkadaşlardan rica ederim.

işin latifesi de bir yana ben web den memnunum. bazen donma yada başka bir yerden açılmadığı halde açılmış uyarısı vermekle birlikte bu güne kadar işimizi gördü.

sorun kendiliğinden çözülmüş. teşekkürler.

peki film sayısı ve kalitesi nasıl? aradığım her filmi bulabilirmiyim?

--- Mesaj Güncellendi ---

Tivibu derken Web, ev, cep hangisi??..
pc den izlemek için zannediorum gerekli olan web.O yuzden web dusunuyorum..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
peki film sayısı ve kalitesi nasıl? aradığım her filmi bulabilirmiyim?

--- Mesaj Güncellendi ---

pc den izlemek için zannediorum gerekli olan web.O yuzden web dusunuyorum..
Tivibu web 2 paketten oluşuyor..
1.Web maxi paket 3.90tl + sinema tv kanalları 3 adet 10.90tl
2.Web maxi plus paket 7.90tl + sinema tv kanalları 3 adet 14.90tl
Sen filmler için alacağına göre muhtemelen 2.paketi alacaksın ayrıca sinema tv kanllarınıda alabilirsin..

Ben 2.paketteyim web maxi plus film içeriği eski filmlerden oluşuyor yeni filmler ise ücret ödeyerek alabiliyorsun... Eski filmleri internettende bulabilirsin.. Yani internet üzerinden izlenebilecek filmler..

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
dostum ben daha hiç bi filmini izlemedim sadece kanallarını kullanıyorum. filmi sinema yada dvden seyrettiğim için bilemeyeceğim ama görüntü kalitesinden memnunum.

film içeriği eski filmlerden oluşuyor yeni filmler ise ücret ödeyerek alabiliyorsun... Eski filmleri internettende bulabilirsin.. Yani internet üzerinden izlenebilecek filmler..

Bu görüşe de katılıyorum

frhtcvlgll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tşk cwaplar için:) peki bu yeni film ücretleri ne kadar oluo:)

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Film izlemek için kullanılmaz bence. Zaten internetle ilgiliysen rahat bulursun filmleri. TV yayınları için güzel. heleki dizileri sık sık kaçırıyorsan.

asanada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala TİVİBU mu kullanıyorsunuz ya :mrgreen:

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hala TİVİBU mu kullanıyorsunuz ya :mrgreen:

Yakın bi gelecekte herkes TİVİBU ya da IPTV tarzı yayınları izleyecek. Çünkü yayınlarla etkileşime girmek daha kolay olacak. Kanal açma maliyeti de düşecek. Uydularda başka alanlarda kullanılır :)