Tivibu iyi bişeymidir?

Bu konuyu okuyanlar

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar tivibu kullanan varmı aranızda bende eve almayı düşünüyorum lakin ;

görüntü kalitesi uydu kadar güzelmidir ?

Sorunsuz ve kesintisiz çalışırmı ?

Bağlantı yada kutu ücreti ödeyecekmiyim ?

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anlaşılan iyi bir şey değilmiş :(

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeş hiç alma bence. git onun yerine digiturk al daha iyi ya da dsmart. çoğu hd yayını izleyemiyorsun bile. neden dersen altyapı desteklemiyormuş. salla kardeş. zaten verdiği kanalların hepsi uyduda var aşağı yukarı. bi kaç dandik kanalla bi kaç sinema kanalı var uydudaki kanallardan hariç. sonuç olarak ALMA DERİM.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
tivibu ev alacaksan alma , ama laptopta netbookta masa üstü pc de izlerim diyosan öğrenciler için biçilmiş kaftan (hele evde televizyon yoksa :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Televizyon olarak değil de bilgisayar üzerinde kullanıyorum, gayet memnunum.
TTNET' in verdiği en iyi en ucuz hizmeti :) ( 1 tl standart paket )

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu EV paketini almanı önermem ancak Tivibu CEP ve Tivibu WEB çok işe yarıyor. Eğer bilgisayar başından kalkmıyorsan Tivibu WEB'i şiddetle öneririm :) Tekrar İzle - Seç İzle gibi servisleri ile de aşırı ilgi çekici...

GoldenVirginia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu WEB cidden gayet yeterli ve güzel. Arada bir TV izleyenler için ideal.

pdrem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bizim çanak inşaat çalışmasından bazen yayın vermiyor bende bağlıom led tv ye bazen düşünüorum da sanki digitürkün receiverlerinden daaha net :))

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tivibu ev kullanıyorum. Görüntü kalitesi tüplü tv veya 40" ekran boyuna kadar için çok iyi (hdmi tv bulursanız), 46" LCD veya yukarısı için orta, HD yayınlar uyduyla karşılaştırılırsa kötü. Çanak anten yok binada diye almıştım. En güzel yanı geri sarabilme durdurabilme veya seç izle içeriği. Bol bol film, video var. Son 2 haftanın dizileri vs. de arşivde mevcut, kaçırırsanız izleyebilirsiniz. İnteraktif menü gibi değişik özellikleride var. TV başında vakit geçirenler için güzel. Kotayı etkilemiyor. Ayrıca güzel de bir modem veriyorlar (P-2602HWL-D Series)

Kötü yanı, internet gittiğinde görüntü yok. Bağlantı zayıfsa takılmalar olabiliyor. İyi yanı takılmalar geçene kadar hat değerlerini düzeltiyorlar.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Digiturk al rahat et.Ancak iyi bir paket üyeliği olursa. Pahalı tabi...

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
tivibu kötüdür çünkü;
# ttnet'in bakır kablodan oluşan altyapısını kullanır, bu tıpkı osmanlı devrinden kalma demir yolları gibidir.
# uydu yayını neredeyse hiç kesilmez ve yavaşladığınada hiç şahit olmadım FAKAT ttnet in altyapısı yavaşlayabilir, kesintiye uğrayabilir, bakır kablolara aşırı yüklemeden dolayı hız düşebilir.
# eğer lcd kullanıyorsan hd destekli bir düz uydu al. artık düz uydular bile hd kanal desteği veriyorlar. mesela trt1, atv vs..
bunlar benim edindiğim izlenimlerimdir eğer yanlışım varsa eleştiriye açıktır ki ben bir yıl bilgi işlemde sıkı bi staj dönemi geçirdim teknik konulardan az çok anlarım işte.
# illa bilgisayardan televizyon izlicem diyorsan, en az 5 megabit bağlantı ile kuracağınız ufak bi program yardımıyla binlerce dünya kanallarını izleyebilirsiniz. buna neredeyse bütün türkiye kanallarıda dahildir.(5 megabit dedim, bu ortalama bir değerdir 10 megabit olursa çok daha başarılı görüntü alırsınız.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
TTNet'in alt yapısı sakattır. Yayın kesilebilir ve ADSL altyapısı kullanılıyor. Ayrıca internetinde yavaşlamalar olabilir. Türksat iyidir. :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bana Göre Çok iyi Bir Hizmet . Aylık 1 Tl (Başlangıc Paketi)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Gece bile, yani yoğunluk yokken, donduğu oluyor. Bir de arayıp Tivibu Ev alın falan diyorlar, gel de ... Neyse :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
stadart paket al, iyidir kalitesi de güzel tavsiye ederim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benim tivibu web maxı plus paket üyeliğim var yani 8tl lik paket o tarifede tivibu cep hediye deniyor ama tivibu nun sitesinde tivibu cebi nasıl kullanacağımız hakkında en ufak bi bilgi yok... Tivibu cep için tekrar üyemi olmak gerekiyor??.. Bilgisi olan var mı??...

dirent

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hiç kullanmadım, ama sahip olduğum genel TTNet önyargıma göre kesinlikle iyi bir şey değildir.
TtNet'de iyi bir şey olmaz, olamaz, TTNet'in doğasına, tabiatına aykırı :)

Nick Rey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Netin yavaş olsada kesinti olmuyor kesintisiz yayın verdiğin paraya değiyor emin ol ;)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
tivibu ev alacaksan tavsiye etmem. görüntü kalitesi uydu ile bir olmaz. ancak tivibu web çok güzel ve kullanışlı. bir de zam gelmese süper olacaktı. :)

Norrick

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evde kullanıyoruz memnunuz tek sıkıntı bazen takılmalar ama aradığınızda altyapıyı düzeltiyorlar sorun kalkıyor. Durdur, geri sar vs.. yönünden çok iyi seç izleden ücretsiz film alternatifleride oldukça tatmin edici. Tekrar izle sanırım en güzel kısmı tivibunun :) Tivibu WEB zaten hem ucuz hem ideal :)