Tivibu Ev'e bu şartlarda abone olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformu Tivibu aboneliği için internet aboneliğini zorunlu tutmayacak.

Haberin detayı için buraya tıklayın.

İşte yeni reklam filmi

[video=youtube_share;0ElSXOpmIrY]http://youtu.be/0ElSXOpmIrY[/video]

Bu şartlarda Tivibu Ev abonesi olmayı düşünüyor musunuz?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bir şeyin başında ttnet yazıyorsa nedense içimden küfretmek geliyor

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hizmet kalitesini biraz daha artırmaları lazım...onun dışında güzel bir uygulama zaten tivibu.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
HD konusuna takıldım ben de. Gerçekten de HD yayın verebilirler mi bu altyapı ile? Denemedim ne yalan söyleyeyim. Zamanında denemek için yollayacaklardı, araştırdılar sizin eve olmaz dediler yetersiz altyapı nedeniyle. Belki bu kadar zamandan sonra şartlar değişmiştir :D

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
internet gerekmiyorsa ya d smart uydu yada kablo tv gibi mi yapacaklar yada telefon hattı üzerinden ona da telefon aboneliği zorunluluğu getirirler kesin bular adamı kaz gibi yolmadan bırakırlar mı hiç ?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
internet gerekmiyorsa ya d smart uydu yada kablo tv gibi mi yapacaklar yada telefon hattı üzerinden ona da telefon aboneliği zorunluluğu getirirler kesin bular adamı kaz gibi yolmadan bırakırlar mı hiç ?

Yine bi sinyal gönderip büyük ihtimal oda net sinyali olur benim düşüncem onun üzerinden vericek yine eski yöntemle yani data transferiyle..

Acaba en düşük pakedine abone olup gelen kabloyu ayırıp bi yandanda nete girebilirmiyiz acaba :D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yeni tivibu reklamında yağmur yağdığında uydu yayınının bundan etkilendiğini vurguluyordu. tivibu da yağmura gerek yok. Saat başı karelenmeler oluyor.

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
HD konusuna takıldım ben de. Gerçekten de HD yayın verebilirler mi bu altyapı ile? Denemedim ne yalan söyleyeyim. Zamanında denemek için yollayacaklardı, araştırdılar sizin eve olmaz dediler yetersiz altyapı nedeniyle. Belki bu kadar zamandan sonra şartlar değişmiştir :D

bir kere daha iste denemek için bakalım ne diyecekler :) belki bu sefer düzelttikaltyapıyı al derler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neden bu kadar reklam yaptıklarını anlamıyorum. TV izleyeceğime dergi, kitap okurum radyo dinlerim. Bıktık artık reklam seyretmekten. Dizi izlersin reklam, sokakta yürürüsün her yerde reklam, sinemaya gidersin reklam, internetten gazete okuyacağım dersin reklam. Sırf reklamları millete izletmek için aralara dizi koyuyorlar. 1 saatlik bir şeyi reklam yüzünden 2 saatte izliyoruz. Bizi insan değil hayvan yerine koyuyorsunuz. Önümüze sunulan her yemeği yiyeceğiz sanıyoruz. Arkadaşlar lütfen yıl 2013 artık televizyon izlemeyin. Elimin altında youtube gibi mükemmel bir kaynak var, istediğim şeyi oradan izlerim....

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak ettim acaba gerçekten internet gerekmiyor mu yoksa internet aboneliği mi geekmiyor.Eğer abonelik gerekmiyorsa almayı düşünebilirim.Bu konuda bilgisi olan var mı.Zira iş yerinde internet var ama evde yok malum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyatına bağlı alıp almıyacagım aylık bütün yayın nı aylık 10 tl olursa alırım benim bir şikayetim var Digiturk ve D-Smart'a la alakalı bunların fiyatıları hakikatten cok pahalı şim di biryayını yani bir paketi aylık 50tl 40tl 30tl 20tl 10tl mi satışa sunsan hanginisini seçersin sen aylık 10tl versen ne kaybedersin ben nasıl aylık 50tl veririm 50tl yaparsan kac üye olur 10tl yabarsan kac üye yarsın türkiyeni nerdeyse hepsiüye yaparsın böylece cok üye olunca sende firma olarak zarar etmezsin ben anlamıyorum bufiyatı niye fiyatı bukadar fazla yaparlar kimse üye olmasın diyemi

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sırf telefonda varız, internet zaten tekelimizde, televizyonuda ele geçirebilir miyiz diye ortaya çıkan bi hizmet. IPTV'miş. Verdiği hıza bak, sunduğu hizmete bak.