Tigernu Hırsızlığa Karşı ve Akıllı Çanta

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
1 ay kadar önce sipariş verdiğim çanta ve 3-4 gündür elime ulaştı. Bir kaç günlük kullanımdan sonra sizlere nasıl bir çanta aldığımdan bahsetmek istiyorum ve bence bu yazıyı okuduktan sonra kesinlikle ihtiyacınız varsa sizde almayı düşüneceksiniz. Süre olarak çok geç geldi. Açıkçası beklediğimden de daha kaliteli bir çanta olduğunu gördüm. Tigernu firmasının bir çok modelde çantası mevcut fakat aralarında tek beğendiğim çantası buydu. Uzun bir bekleyişin ardından geldi. O çantayı isterken bir de çantada kullanmak için bir powerbank istemiştim. O powerbank'i de SDN Forum'da konu açıp sormuştum birisinin tavsiyesiyle almıştım gerçekten ondanda çok memunum şimdilik. Fazla kullanma şansım olmadı ama malzeme kalitesi olarak çok iyi duruyor. Araştırdığım kadarıyla kullananlar çok iyi bir powerbank olduğundan bahsediyorlar. Çantayla birlikte çok iyi oldu bu. iPhone6 kullanıyorum şarj konusunda düşük güç modunda kullanmasam pek dayanmıyordu, bundan sonra öyle bir sorunum olmayacak. Çantayı almamın sebeplerinden biri Powerbank ve dışarıdan USB girişi olmasıydı. Diğer bir sebebi de çantanın yağmurluğunun olması. Etrafı lastikli bir yağmurluğu var. Kolayca üzerine geçirip kolayca çıkarılabiliyor. Kirlendiğinde de çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Ve bölme olarak çok fazla bölmesi var bu da düzen açısından neyin nerde olduğunu bulma açısından çok kolaylık sağlıyor. Diğer bir alma sebebim de kola takılan kısımlarında kartlık cebi var, bir tarafında üniversite kartını koydum diğer bir tarafına otobüs kartını. Lazım olduğunda kolayca çıkarıp geri yerine bırakabiliyorsunuz. Bilgisayar bölmesi de çantanın normal bölmesinde değil, arkada ayrı bir bölmesi var bilgisayar için. Çantanın fotoğraflarına ve satın almak istiyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Satıcı güvenilir satıcı, alabilirsiniz gönül rahatlığıyla. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Tigernu T-B3213H Akıllı Çanta

Powerbank'i merak edenler ve satın almak isteyenler aşağıdaki linkten bakabilir ve satın alabilirler. Son derece güvenilir ve çok hızlı bir şekilde teslim aldım. Powerbank'in kutu içeriği; 1 adet MicroUSB kablosu, powerbank taşıma çantası ve powerbank.

Anker PowerCore (Slim) 20000 Speed Taşınabilir Hızlı Şarj