Ticari Strateji Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

kekum3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://secura.e-sim.org/

Oyunda bir insanı temsil ediyorsunuz. Günlük görevleriniz var. Savaşmak, İşe girip çalışmak ve güçlenmek. Oyunda açılmış savaşlardan birine girip savaşıyorsunuz. Bunlar genellikle dünya gündemindeki savaşlar oluyor. Daha sonra işe girip çalışıyorsunuz. iş ilanlarından iş buluyorsunuz. daha sonra işi büyütüp şirket kurup eleman çalıştırabiliyosunuz. askeri birliklere girip günlük altın kazanıyorsunuz. Oyunun türkçe dil seçeneği yok ama türkçe rehberi var. o yeterli oluyor zaten. Bilindiğin dışında bir oyun. gerçekten çok çok iyi hazırlanmış. Gazate çıkartabiliyorsunuz. okunan kişi sayısından para kazanıyorsunuz. Kurduğunuz şirkette mal alıp satıyorsunuz. Günlük 20 dakika bile ayırmak yetiyor. Tabi ben 6 saatimi ayırıyorum :) Web tabanlı indirme gerekmeyen bir oyun. Gerçekten tavsiye ediyorum. Linkten ulaşabilirsiniz. Oyuna daha fazla Türk oyuncu lazım. Arkadaşlarınızada yayın lütfen.

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir paylaşım tabi bir türk oyunu olmasını isterdim bu oyunun türkçe dil desteği olmadıgından pek rahat oynanmaz...

Son mesajlar