Thunderbird hesap silme

Bu konuyu okuyanlar

ardaksov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar

thunderbird in son sürümünü indirip hesap oluşturdum.Ama şimdi o hesabımı silmem gerekli fakat aradım hiç bir yerde sil butonu yok yada ben göremedim.Kısacası hesap nasıl silebilirim.
yardımınız için şimdiden teşekkürler

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
[h=1]Removing an account[/h] Araçlar>Hesap Ayarları'nı seç.
Hesap Ayarları penceresinin sol tarafında silmek istediğin hesabı seç, tıkla. Daha sonra da pencerenin sol tarafındaki Hesabı Sil-Kaldır butonuna tıkla.

eğer silmek istediğin hesap varsayılan hesap ise silemezsin. Bir başka hesap açıp önce o hesabı varsayılan yapman gerekir.

To remove an account:

1. Choose Tools > Account Settings….
  2. On the left-hand side of the Account Settings dialog box, click the name of the account you want to remove, then click the Remove Account button on the bottom left part of the window.
https://wiki.mozilla.org/Thunderbird:Help_Documentation:Managing_Your_Accounts#Removing_an_account

semekdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Removing an account

Araçlar>Hesap Ayarları'nı seç.
Hesap Ayarları penceresinin sol tarafında silmek istediğin hesabı seç, tıkla. Daha sonra da pencerenin sol tarafındaki Hesabı Sil-Kaldır butonuna tıkla.

eğer silmek istediğin hesap varsayılan hesap ise silemezsin. Bir başka hesap açıp önce o hesabı varsayılan yapman gerekir.

To remove an account:

1. Choose Tools > Account Settings….
  2. On the left-hand side of the Account Settings dialog box, click the name of the account you want to remove, then click the Remove Account button on the bottom left part of the window.
https://wiki.mozilla.org/Thunderbird:Help_Documentation:Managing_Your_Accounts#Removing_an_account

Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için bazen küçük ayrıntılar kaçabiliyorgözdden :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar,

ben thunderbird de yanlış mail hesabını silerek arşivlemeden tüm maillerimi kaybettim. hesaba ait mailler bilgisayarda duruyor görebiliyorum ama açamıyorum. silinen hesaba ait mailleri açabilmem için ne yapabilirim?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
merhabalar,

ben thunderbird de yanlış mail hesabını silerek arşivlemeden tüm maillerimi kaybettim. hesaba ait mailler bilgisayarda duruyor görebiliyorum ama açamıyorum. silinen hesaba ait mailleri açabilmem için ne yapabilirim?

E-posta hesabını yeniden kurun kurulum dizini olarak da eski hesabın bulunduğu klasörü gösterin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
E-posta hesabını yeniden kurun kurulum dizini olarak da eski hesabın bulunduğu klasörü gösterin.

yaptım kapandı yeniden açıldı ama bir işe yaramadı :S
mail hesabına sağ tıklayp ayarlar sekmesinde açılan pencerede sunucu ayarları başlığında en altta bulunan yerel dizinler sekmesini eski maillerimin olduğu sekmeye göre ayarladım yeniden başladı program ama mailler açılmadı. :S