The Witcher 2 - Karkekter Gelişimi Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar The Witcher 2 oynuyorum da 1. seriyi oynamadan direk 2 den başladım o yüzden bu karekter gelişiminde Kılıç Ustalığı, Büyü, Simya olanlar kapalı seviye 8 deyim halen açılmadı nasıl açılıyorda bilmiyorum yarım edebilir msiniz oyun hakkında başka ipucu da verirseniz oynayan arkadaşlar sevinirim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Birinci oyunu oynamayı bende önermem zaten çok eski. İkinci oyundan başlaman iyi olmuş. En başta yukarıdaki güçlendirmelere veriyorsun ardından ortaya kadar geldikten sonra bir taraf seçiyorsun bunlar sağ-sol ve aşağı kısım oluyor. Kılıç ustalığı sağ, büyü sol ve simya alt kısım oluyor ama dediğim gibi ilk yukarı kısmı bitirmen lazım.

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Birinci oyunu oynamayı bende önermem zaten çok eski. İkinci oyundan başlaman iyi olmuş. En başta yukarıdaki güçlendirmelere veriyorsun ardından ortaya kadar geldikten sonra bir taraf seçiyorsun bunlar sağ-sol ve aşağı kısım oluyor. Kılıç ustalığı sağ, büyü sol ve simya alt kısım oluyor ama dediğim gibi ilk yukarı kısmı bitirmen lazım.

Sağol peki bu nekker yuvalarını nasıl yok edicem patlayıcı yok bende

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bomba yapman gerekli illa satın alman gerekmiyor. Simya kitabında zaten hangi bombanın ne işe yaradığı ve nasıl craft edildiği yazıyor.

Yazıyor fakat ben bazı noktalarda takılıyorum neyse ki internetten sağdan soldan buradan destek alarak bir şekilde çözüyoruz oyunu gerçekten zor yaptılar vicdansızlar çok karmaşk baya bi kurgu yapmışlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yazıyor fakat ben bazı noktalarda takılıyorum neyse ki internetten sağdan soldan buradan destek alarak bir şekilde çözüyoruz oyunu gerçekten zor yaptılar vicdansızlar çok karmaşk baya bi kurgu yapmışlar
Aslında oyun çok zor değil sadece hızlı ilerlememen gerek. Yan görevleri atlama level ve para kasmak açısından ayrıca güzel itemler düşebiliyor. Bunun yanında olay tamamen nasıl oynayacağınla alakalı. Çok fazla bitki toplayıp iksir yaparak, büyü kısmına yönelip kendini koruyarak veya direk hardcore bir savaşçı olarak oynayabilirsin oyunu. Ben büyü kısmını seçmiştim özellikle Quen-Aard-Igni çok işe yarıyor ileri zamanlarda.

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aslında oyun çok zor değil sadece hızlı ilerlememen gerek. Yan görevleri atlama level ve para kasmak açısından ayrıca güzel itemler düşebiliyor. Bunun yanında olay tamamen nasıl oynayacağınla alakalı. Çok fazla bitki toplayıp iksir yaparak, büyü kısmına yönelip kendini koruyarak veya direk hardcore bir savaşçı olarak oynayabilirsin oyunu. Ben büyü kısmını seçmiştim özellikle Quen-Aard-Igni çok işe yarıyor ileri zamanlarda.

Oyun aslında bu haliyle gerçekten güzel yavaş yavaş ileriyorsun bi çırpıda biterse bu seferde üzülürüm o yuzden bu şekilde zorlaması daha iyi pata küte dalarak oyun olmaz ki olmuyorda Şu anda biraz Kılıç Ustalığına yöneldim oradan gidiyorum dediğin gibi büyü kısmıda önemli tabı biraz da oraya verelim o zaman bakalım.

Son mesajlar