The crew crack

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
THE CREW oyunu satın almak istedim ama Steam 159 TL en ucuz 75 TL'ye buldum ama şimdi Ubisoft'un oyunu hiç para veresim yok oyunu Torrent'den indirdim ama düzgün Crack yok daha doğrusu çalışan Crack yok. Oyun zaten DRM ile korunuyor. BlackBox'ın yaptığı Crack çalışmıyor ya da ben çalıştıramadım SKIDROW'da Crack çıkartmamış bulan indiren kurup oynayan var mı ?Nereden indirdiniz ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Steam fiyatı 114,99 TL

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Peki ya kurup oynayan var mı?

Ja.McFly

Asistan
Reaksiyon puanı
3
MMO bu oyun.Yani sürekli online olman lazım. Tek kişilik modu yok.

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=382185]Asteriks[/MENTION] The Crew'i season pass dahil olarak aldım. İlk başlarda güzel ama arkadaşlarla görev yapınca daha zevkli oluyor. Yoksa normal görevleri solo oynarakta tek başına yapabilirsin.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=382185]Asteriks[/MENTION] The Crew'i season pass dahil olarak aldım. İlk başlarda güzel ama arkadaşlarla görev yapınca daha zevkli oluyor. Yoksa normal görevleri solo oynarakta tek başına yapabilirsin.
Bende almak istiyorum ama biraz pahalı birde Ubisoft oyunlarına para vermek istemiyorum.
Crack'in kolay kolay çıkacağı yok satın alacaz galiba ama hiç mi oyunu Crack kuran yok yahu

ts2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende almak istiyorum ama biraz pahalı birde Ubisoft oyunlarına para vermek istemiyorum.
Crack'in kolay kolay çıkacağı yok satın alacaz galiba ama hiç mi oyunu Crack kuran yok yahu
bu oyuna crack çıkmaz çünkü online bir oyun sunucu ile sürekli bağlantı halinde haliyle her bağlantıda dosyaları doğrular lisansıda doğrulayıp bağlanır.Böylece online olarak internetten üzerinden oynarsın oyunu crack bu tip online oyunlarda pek mümkün değil malesef.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Crack vb. konulara destek vermiyoruz.
- Konu Kilit -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...