The crew crack

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asteriks

Profesör
THE CREW oyunu satın almak istedim ama Steam 159 TL en ucuz 75 TL'ye buldum ama şimdi Ubisoft'un oyunu hiç para veresim yok oyunu Torrent'den indirdim ama düzgün Crack yok daha doğrusu çalışan Crack yok. Oyun zaten DRM ile korunuyor. BlackBox'ın yaptığı Crack çalışmıyor ya da ben çalıştıramadım SKIDROW'da Crack çıkartmamış bulan indiren kurup oynayan var mı ?Nereden indirdiniz ?

MMO bu oyun.Yani sürekli online olman lazım. Tek kişilik modu yok.

Asteriks The Crew'i season pass dahil olarak aldım. İlk başlarda güzel ama arkadaşlarla görev yapınca daha zevkli oluyor. Yoksa normal görevleri solo oynarakta tek başına yapabilirsin.

Asteriks

Profesör
Asteriks The Crew'i season pass dahil olarak aldım. İlk başlarda güzel ama arkadaşlarla görev yapınca daha zevkli oluyor. Yoksa normal görevleri solo oynarakta tek başına yapabilirsin.
Bende almak istiyorum ama biraz pahalı birde Ubisoft oyunlarına para vermek istemiyorum.
Crack'in kolay kolay çıkacağı yok satın alacaz galiba ama hiç mi oyunu Crack kuran yok yahu

Bende almak istiyorum ama biraz pahalı birde Ubisoft oyunlarına para vermek istemiyorum.
Crack'in kolay kolay çıkacağı yok satın alacaz galiba ama hiç mi oyunu Crack kuran yok yahu
bu oyuna crack çıkmaz çünkü online bir oyun sunucu ile sürekli bağlantı halinde haliyle her bağlantıda dosyaları doğrular lisansıda doğrulayıp bağlanır.Böylece online olarak internetten üzerinden oynarsın oyunu crack bu tip online oyunlarda pek mümkün değil malesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...