Tesla Sağlığa Ne Kadar Zararlı

Bu konuyu okuyanlar

MasterJames

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tesla iyi güzel bir araba ama atladığımız yerler var .
Tesla koltukların altında batarya bulundurduğunu söylemişti ve bunun ne kadar sağlıklı olduğunu soylemedi .
İnsan sağlığına ne kadar zarar veriyor bilemiyoruz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
O kadarını bilmiyorum ama elimiz deki telefon da bile batarya var araba koltuğunda ki bataryayı bir yana bırakalım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
isetta bmw bunun aküsü sürücü koltuğunun altında kimse zarar görmedi tesla nın kilerde zarar vermez...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Günümüzdeki hibrit arabalarda da aküler koltuğun altında. Hiç bir şey olmaz. Madem akü zararlı telefonu elimize almayalım.

MasterJames

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngilize yazıyorum anlamıyosunuz o zaman türkçe yazayım bende size telefondaki batarya en fazla 4000 mAH örnek veriyorum
Teslada ki bataryalar sizce bunun kac katı onu hıc dusundunuz mu acaba
Bır de telefonda bile bu kadar mAH zarar veriyorsa bize sizce tesladakiler ne kadar zarar verir

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yav zaten hepimizin Tesla arabası var.
Bu arada Toyotaya da binmeyin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İngilize yazıyorum anlamıyosunuz o zaman türkçe yazayım
26- Yazım ve paylaşım dili Türkçedir. Sadece Cafe SDN [English] bölümünde ingilizce kullanılabilir diğer bölümlerde Türkçe haricinde bir dil kullanmak yasaktır.
Forum Kuralları

---- Mesajlar birleştirildi ----

Zaten elektriki arabaların hepsinde batarya öyle olur. Başka bir yer bulun söyleyin oraya koysunlar. Ve koskoca Tesla mühendislerinin aklına gelmeyecek ve sizin aklınıza gelecek bunlar. Onlar bir çözüm bulmuşlardır. Yalıtmışardır. Kimyasalları açıkta bırakacak halleri yok.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sallamasyon bilimsel olmayan şeyler bazı yht makinistide raylarda yüksek voltaj var diye korkuyormuş hurafe esas zararlı olan benzin,mazot buharı solumak ki bazı araçlarda deposu delinice aracın içine yakıt buharı sızabilir...
deli saçması inanışlar onlar akü yanmıyor,sızdırmıyorsa tehlike yok.