Teşhir ürünleri alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bimekste normal piyasa fiyatın altında teşhir ürünü olan hoparlör ses istemi gördüm.sizce teşhir ürünleri herhnagi bir sıkıntı yaratır mı?

burock77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi forumda gormustum diyordu ki ; (elektronik eşyalar için tamamen rus ruletidir :dD ) tamamen katılıyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Sıkıntıdan ziyade ürünü çok iyi bir şekilde tanımanız ve sorunlarını bilmeniz gerekir. Ürünü alırken sorunlarının neler olduğunu tam olarak bildiğinizde, zaten karar vereceksiniz..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam garantisini veriyorlar darbe v.s. yoksa alınabilir.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Media Markt tan 1tb Toshiba hdd im var. Taş gibi çalışıyordu. Taki yere düşürüp bad sector hatası verene kadar...

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bi forumda gormustum diyordu ki ; (elektronik eşyalar için tamamen rus ruletidir :dD ) tamamen katılıyorum

bilgisayar ,tv falan olsa kesınlıkle almam
Hocam garantisini veriyorlar darbe v.s. yoksa alınabilir.

üzerinde çizik ,darbe varsa heralde geri iade oluyordur.
satın alan müşteriler ürünü kısa bir süre kullanıpta geri iade etmiş olabilir mi?
bimeks müşsteri hizmetlerini aradım sordum mağazadan dışarı çıkartılmıyor dedi ama ne kadar inandırıcı bilmiyorum

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
bilgisayar ,tv falan olsa kesınlıkle almam

üzerinde çizik ,darbe varsa heralde geri iade oluyordur.
satın alan müşteriler ürünü kısa bir süre kullanıpta geri iade etmiş olabilir mi?
bimeks müşsteri hizmetlerini aradım sordum mağazadan dışarı çıkartılmıyor dedi ama ne kadar inandırıcı bilmiyorum
Teşirin iadesi yok diye biliyorum yada mağazaya göre değişiyor.

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Media Markt'ta ufak tefek çizikleri olan monitörü pazarlıkla yarı fiyatına almıştım.

Yine ordan teşhir Braun tansiyon aletini yarı fiyatına almıştım.

TEŞHİR VEYA SON ÜRÜN YA DA KUTU sorunu olan ve SATMAK ZORUNDA OLDUKLARI ürünlerin fiyatı 7 ile biter.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
teşhir üründe öyle pek sıkıntı olmuyor ben sony laptop almıştım sıkıntılı çıkmıştı hemen baska bir mağazadaki ile değiştirdiler ve 5 senedir arızasız çalışıyor.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Teşirin iadesi yok diye biliyorum yada mağazaya göre değişiyor.

teşhir ürünlerle ilgili herhangi bireşey yazmıyor.sadece intenette satın alımlarda koşulsuz 14 içinde iade yapabiliyorsun dıye bılıyorum.onun yerıne hedıye çekı verılıyor.bu şekilde herkes 14 gün kullanır geri iade yapar.bu üründe bu şekilde kullanılmış olabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Media Markt'ta ufak tefek çizikleri olan monitörü pazarlıkla yarı fiyatına almıştım.

Yine ordan teşhir Braun tansiyon aletini yarı fiyatına almıştım.

TEŞHİR VEYA SON ÜRÜN YA DA KUTU sorunu olan ve SATMAK ZORUNDA OLDUKLARI ürünlerin fiyatı 7 ile biter.

şuan tek bir tane mağazada kalmış.başka hiçbir yerde yok.aynı ürün vatan da baktım 234 tl ama tükenmiş.tek kalan teşhir ürünü bimeks te 93.70 tl

- - - Mesaj Güncellendi - - -

teşhir üründe öyle pek sıkıntı olmuyor ben sony laptop almıştım sıkıntılı çıkmıştı hemen baska bir mağazadaki ile değiştirdiler ve 5 senedir arızasız çalışıyor.

şuan ürün tek bir mağazda teşhir ürünü olarak duruyor.başka yerde yok

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Teşhirden led tv almıştım 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Teşhirden tv, hoparlör gibi ürünler alınabilir.
Cep telefonu, laptop, tablet gibi çok kurcalanan cihazlar büyük oranda sıkıntı çıkarabilir ama az kurcalanan cihazlarda şanslı çıkma payın var :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Teşhirden led tv almıştım 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Teşhirden tv, hoparlör gibi ürünler alınabilir.
Cep telefonu, laptop, tablet gibi çok kurcalanan cihazlar büyük oranda sıkıntı çıkarabilir ama az kurcalanan cihazlarda şanslı çıkma payın var :)
belli bir süre kullanıp geri getirme olayı da oluyordur :) bende büyük itimalle bu ürünü alacağım.son olarak bu alacağım 5+1 ses sistemini bilgisarıma bağlayıp müzik dinleyebilirmiyim?yani ses konusunda iyi randıman verir mi?

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Toshiba notebook promotörüyüm teşhirden ürün sattığım oluyor. Ürüne bak incele bakmadan alma.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Teşhir ürünü almak kötü değil hatta bir mala değerinden 2-3 katı fazla para vermeyerek kazançlıdır.Fakat el ile kontrol etmek ile olursa faydası olur internet üzerinden teşhir ürününü almanı hiç tavsiye etmem.Fakat hangi ildeki mağazada ise yorumlara yaz bence forumda belki denk gelir gider mağazada kontrol eder sende sonuca göre sipariş edersin.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Teşhir ürünü almak kötü değil hatta bir mala değerinden 2-3 katı fazla para vermeyerek kazançlıdır.Fakat el ile kontrol etmek ile olursa faydası olur internet üzerinden teşhir ürününü almanı hiç tavsiye etmem.Fakat hangi ildeki mağazada ise yorumlara yaz bence forumda belki denk gelir gider mağazada kontrol eder sende sonuca göre sipariş edersin.
şuan 1 tane ürün kaldığı için açıkçası benim gibi ihtiyacı olan almasın diye nerede ve hangi ürün olduğunu söylemek istemiyorum :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Alacağın şeye bağlı

Reaksiyon puanı
16,118
ambiyane tabirle teşhir ürünü ile taksi arasında fark yoktur almayın aldırtmayın taksi'den çıkma araba alınmaz mesela...

Oyunking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ambiyane tabirle teşhir ürünü ile taksi arasında fark yoktur almayın aldırtmayın taksi'den çıkma araba alınmaz mesela...
Yoo bence alınır bizim arabamız taksicilik yapmış taksiciydi eski sahibi aldık ve hiç bir sorunu yoktu ufak tefek her arabada var