Tesbih Severler & Koleksiyoncular

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hode41

Üyecik
Yasaklı
Nedense bu konuyu ilk defa görüyorum. Bu kadar tespih aşkı olanların olması sevindirici. Genelleme yapacak olursak biz genelde adının Tesbih olduğunu düşünürüz ancak gerçek adı Tespih olduğu bilinmez. "Süphanallah" sözünden gelmektedir kökeni Arapçadır.

Şahsıma ait şuan için 3 adet tespih mevcut ileride bunun gelişmesi konusunda adımlarım olacak. Elimde bulunan tespihler aşağıdaki gibidir. Yakın bir zamanda fotoğraflarını eklerim.

- Sıkma Kehribar
- Kaplan Gözü Taşı
- Arpa Kesim Kuka
https://www.tespihouse.com/resimler/urunler/1000x1000/2_Sistemli-Usta-Isciligi-Beyzi-Kesim-Mavi-Sikma-Kehribar-Tesbih--T557--resim-1764.jpg

Tavsiye ederim. Efsane bir tesbih

kaanm55

Dekan
Nedense bu konuyu ilk defa görüyorum. Bu kadar tespih aşkı olanların olması sevindirici. Genelleme yapacak olursak biz genelde adının Tesbih olduğunu düşünürüz ancak gerçek adı Tespih olduğu bilinmez. "Süphanallah" sözünden gelmektedir kökeni Arapçadır.

Şahsıma ait şuan için 3 adet tespih mevcut ileride bunun gelişmesi konusunda adımlarım olacak. Elimde bulunan tespihler aşağıdaki gibidir. Yakın bir zamanda fotoğraflarını eklerim.

- Sıkma Kehribar
- Kaplan Gözü Taşı
- Arpa Kesim Kuka
https://www.tespihouse.com/resimler/urunler/1000x1000/2_Sistemli-Usta-Isciligi-Beyzi-Kesim-Mavi-Sikma-Kehribar-Tesbih--T557--resim-1764.jpg

Tavsiye ederim. Efsane bir tesbih
Almak isteyenler için.
Sistemli Usta İşçiliği Beyzi Kesim Mavi Sıkma Kehribar Tesbih (T557) | Tesbih - Tesbih Modelleri - Tesbih Fiyatları - Tespihouse [%30 İndirimli]

sur

Üyecik
Arkadaşlar selamlar,
Kehribar tespihler ile ilgili aşağıdaki video'yu çektim. Umarım beğenirsiniz. Bu arada destek amaçlı kanala abone olup video'yu beğenebilirseniz de makbule geçer :)

Merhabalar. Karavil Tespihçilik olarak tespih hakkında bilgi alışverişi, fikir alışverişi içinde bulunmak için bu foruma kayıt oldum. Herkese hayırlı günler dilerim.

stat counter