Telefonunuzu bambaşka bir arayüze kavuşturmak ister misiniz? MyPhone v2 [Symbian]

Bu konuyu okuyanlar

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
2768311394_cc17c340fb_m.jpg

ShangHai-Jibiao-MyPhone.jpg

Bu küçücük program telefonunuzda bambaşka bir görsel deneyim yaşamanızı sağlıyor. Üstelik tema ya da flash değil, bir program!
Tek yapmanız gereken programı hafıza kartınıza kurmak ve sonrasında simgesine tıklayıp çalıştırmak.
Artık siz de bu eşsiz görsel deneyimin ayrıcalığını yaşayabilir, menü geçiş efektleriyle cihazınıza eşsiz bir gözalıcılık katabilirsiniz.
Ayrıca programın boyutu çok küçük olmasının yanında çok az sistem kaynağı tüketiyor.
RSS Okuyucu, Hava durumu, yer imleri gibi ekstra özellikler de programın bir kaç özelliği.

NOT: Tüm Symbian os9.xx cihazlarda çalışan program bu linkteki dosyayı yüklemeniz halinde daha stabil ve performanslı bir hale geliyor.
NOT -2: Nokia N82, N95 8GB, Nokia 5800XM ile denenmiştir. Nokia 5800XM ile harika bir görüntü oluşuyor.

http://rapidshare.com/files/201155539/MyPhonev2.sis

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
sonyericson a da çalışsan biraz :) Teşekkürler

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
sonyericson a da çalışsan biraz :) Teşekkürler

:happy:Eklediğim java uygulamaları kullanabilirsin aslında. Malum java olunca uygulama imkanı oldukça kısıtlı.

Link eklemeyi unutmuşum ya :D
Link ilk mesaja eklendi.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yine fazla olcaam ama N72 De çalışır mı usta ? :)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
çok saol arkadaşım.ama ben konuyla biraz ilgisiz bişey sormak istiyorum.bende n82 var.ama sis uzantılı hiçbir oyunu açamadım.n-gage oyunlarını destekliyor.ama o oyunlarıda kuramıyorum.bana yardımcı olabilirmisin :S

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
çok saol arkadaşım.ama ben konuyla biraz ilgisiz bişey sormak istiyorum.bende n82 var.ama sis uzantılı hiçbir oyunu açamadım.n-gage oyunlarını destekliyor.ama o oyunlarıda kuramıyorum.bana yardımcı olabilirmisin :S

sis uzantılı oyunları telefona direkt olarak kurunca çalışır. Ekstradan bir işlem yapmanız gerekmez. Siz hatanın nerde olduğunu söylerseniz daha kolay yardımcı olabilirim sanırım.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
arkadaşım yardımcı olmana sevindim :) bak sana sorunumu anlatıyım.

bir siteden sis uzantılı oyunlar buldum.herhalde bende de çalışır diye indirdim.hafıza kartına attım.bilgisayarla olan bağlantıyı keserek telefonda attığım oyunu buldum.aç dediğim zaman desteklenmeyen içerik dedi. :S başka bir oyun denedim lisans süresi geçmiş dedi.başka bir oyunda lisans desteklenmiyor dedi.vs vs...

ne varsa yabancı sitelerde vardır mantığıyla yabancı bir bloga girdim.n-gage oyunları n82 için buldum.indirdim.onu kurmaya denedim.oda olmadı.n-gage istemiyorum.sen normal sis uzantıları nasıl kurucam yardımcı olursan çooooook sevinirim...

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
arkadaşım yardımcı olmana sevindim :) bak sana sorunumu anlatıyım.

bir siteden sis uzantılı oyunlar buldum.herhalde bende de çalışır diye indirdim.hafıza kartına attım.bilgisayarla olan bağlantıyı keserek telefonda attığım oyunu buldum.aç dediğim zaman desteklenmeyen içerik dedi. :S başka bir oyun denedim lisans süresi geçmiş dedi.başka bir oyunda lisans desteklenmiyor dedi.vs vs...

ne varsa yabancı sitelerde vardır mantığıyla yabancı bir bloga girdim.n-gage oyunları n82 için buldum.indirdim.onu kurmaya denedim.oda olmadı.n-gage istemiyorum.sen normal sis uzantıları nasıl kurucam yardımcı olursan çooooook sevinirim...

Her zaman yardımcı olurum zevkle.
Öncelikle sorunların farklı farklı sebeplerden kaynaklanıyor.
N82 Symbian os9.2 işletim sistemi kullanıyor. Sorunlarından bir tanesi os9.2 ile uyumlu olmayan bir sis dosyası yüklemek istemenden kaynaklanıyor. Diğerleri de cihazındaki hack işleminin yapılmamasından ve sertifika sürelerinin geçmiş olmasından kaynaklanıyor. Hack işlemini yaparsan os9.xx destekli tüm oyunları kolayca yükleyebilir ve oynayabilirsin.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
bunları bir arkadaşımda söyledi.

1-hack işlemi nasıl yapılcak?o nedir :)
2-işletim sistemi kendisinden öncekileri çalıştırmıyomu :S yani öyle olması gerekmezmi

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
bunları bir arkadaşımda söyledi.

1-hack işlemi nasıl yapılcak?o nedir :)
2-işletim sistemi kendisinden öncekileri çalıştırmıyomu :S yani öyle olması gerekmezmi

Ne yazık ki Symbian'da geriye dönük uyumluluk yok.
Hack işlemi ile ilgili olarak da özel mesaj yoluyla iletişime geçeceğim seninle.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
vallahi konu için ayrı, bana özel yardımların için ayrı teşekkür ederim.

sis uzantılı bir dosyayı açmak en büyük hedefim oldu :p

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
vallahi konu için ayrı, bana özel yardımların için ayrı teşekkür ederim.

sis uzantılı bir dosyayı açmak en büyük hedefim oldu :p

Rica ederim her zaman yardımcı olurum elimden geldiğince.
Sorunu çözeceğiz en kısa zamanda...

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Benim E65 s9.1 mi oluyor? uymuyor mu yani?

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
E65'te çalışması lazım arkadaşım. Bi dene sonucu bize bildir istersen. Program tüm Symbian os9.xx cihazlarda çalışıyor.

Teşekkür ediyorum...

Dosyayı aktardım telefona, programı açınca "dosya bozuk" yazısı çıktı.