Telefonun İmei si duruyor şebeke gitti

Bu konuyu okuyanlar

Olcayss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 hafta önce Almanyadan Samssung galaxy s9(960F) geldi akrabalar tarafından ürünü ben aldım kayıt için bi telefoncuya götürdüm TWRP adında bir uygulamayla root attı imei kaydını yaptı sorunsuz arama falan vs oluyordu fakat telefonu kapatıp açınca ekran gelmiyordu yani teleonu kapat olayını yapamıyordum twrp yüzünden ben de stock rom yükledim twrp ortadan kalktı yeniden başlatma sorunu da çözüldü ama şebeke yok arama yapmaya çalışyorum ağda kayıtlı değil diyor imei yi kontrol ettim klonlanan imei aynı duruyor sorguladım sıkıntı yok şimdi ben şebekenin geri gelmesi için napmalıyım TWRP harici ?
s10.gif
s10.gif

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Tablet olarak kullan çözümü 1500TL yatirip kayit yapmak baska cozum yok.

Olcayss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tablet olarak kullan çözümü 1500TL yatirip kayit yapmak baska cozum yok.
Dlaga mı bu cihaz kapanmadı kardeşim sadece imei serfitikası silindi ve bunu nasıl geri getirceğimi bilmiyorum anlaşılan akıllı telefonlar hakkında pek bilgin yok ve ben bu cihazı 1500 tl ye imei için götürürsem önceden kaçak yapıldığını anlarlar ve alırlar cihazı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 1 hafta önce Almanyadan Samssung galaxy s9(960F) geldi akrabalar tarafından ürünü ben aldım kayıt için bi telefoncuya götürdüm TWRP adında bir uygulamayla root attı imei kaydını yaptı sorunsuz arama falan vs oluyordu fakat telefonu kapatıp açınca ekran gelmiyordu yani teleonu kapat olayını yapamıyordum twrp yüzünden ben de stock rom yükledim twrp ortadan kalktı yeniden başlatma sorunu da çözüldü ama şebeke yok arama yapmaya çalışyorum ağda kayıtlı değil diyor imei yi kontrol ettim klonlanan imei aynı duruyor sorguladım sıkıntı yok şimdi ben şebekenin geri gelmesi için napmalıyım TWRP harici ?
s10.gif
s10.gif
S9 a TWRP den başka cihaz root atabilse o da olur serfitika roottan sonra alınır çünkü yedeğim var ama TWRP den başka root programı bulamadım

Olcayss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o işin yürürlüğüne 6 ay var

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
İpler BTK'nin elinde vergini vermeden kullanamazsin sureye takilma.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Bu kadar insan keriz mi
Hükümet kural koyarsa ya o kurala uyarsın ya da kuralı değiştirmesi için başka bir hükümet seçersin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Çözümü kapattilar pamuk eller cebe diyorlar BTK yapti kacak kayitdisi hicbir telfon calismicak...
BTK ...