Telefonumu kaybettim

Oguz Karataş123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 2 hafta önce aldığım telefonu evde kaybettim başka telefonlardan aradım ama telefon sessizdeymis
Google'ın telefonu bul servisini denedim bundanda umduğumu bulamadım wifide kapalı
Evde bakmadığım yer kalmadı lütfen bilen birisi yardımcı olabilirmi

Konuyu nereye açacağımıda bilmediğim için buraya açtım yanlışsa kusura bakmayın...

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Merhabalar 2 hafta önce aldığım telefonu evde kaybettim başka telefonlardan aradım ama telefon sessizdeymis
Google'ın telefonu bul servisini denedim bundanda umduğumu bulamadım wifide kapalı

Konuyu nereye açacağımıda bilmediğim için buraya açtım yanlışsa kusura bakmayın...
Özel bir çözümü olduğunu sanmıyorum. Fakat telefonu aradığında ekranı açılacaktır. Eğer ışıkları kapatıp denersen küçük bir ihtimal de olsa bulma şansını arttırabilir.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Nereye koyduysan ordadır.
Şaka bir yana IMEI kodu ile ilk önce ihbar et ki evde olup olmadığını öğren evdeyse soyup soğana çevir evi illaki bulursun.

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yatağın altına bak benimki hep ordan çıkıyo -nasıl oluyosa??-

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098

Benim kardeşimin başına geldi lg g3 telefonunu kafede çaldılar kamera görüntüsü vardı polise gitti şikayetçi olduk hiç birşey çıkmadı mallsef bu tür şeylere ağır ceza gelmesi lazım. İnşallah kötü niyetli birini eline geçmez ya da bulursunuz inşallah. Son ana kadar sanır edip hattınızı iptal ettirin bir de fatura varsa en yakın karakola bildirin

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,928
IMEI kodu yoksa hiçbirşey yapamıyorlar

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Evde kaybettiğine eminsen bayram temizliğinde çıkacaktır ortaya. :)