Telefonum Yavaşladı Diyenlere (ROOTSUZ)

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
artık rehber kullanmıyorum sdn mi ne sabit arama numarsını açtım ha bire hindistana sms atma eğilimindeydi gt-s5360 fabrikası ordaymış kime mesaj atıyorsa?

Alperen Atalay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@ExCeLLeNT eleştirilere açığım da bos elestirilere pek değilim yazinin sonunda bundan bahsediyorum iste orada Anlayana !
Kendim denemedigim bir seyi ben burada yazıp önermem arkadaşım, telefon arayüzü olsun uygulama açılım hızı olsun hem g2 de hem discoveryde denedim ki yazdim mod adayisin daha iyi bildiğini dusunuyorsan oturup yazarsın.
@Alperen Atalay cihazin ram ve donanım konusunda yetersiz bu konuda maalesef yapacak bir sey yok.(rootsuz) Ancak arayüzle ilgili yavaşlık sikayetlerin varsa marketten Google'in sade arayüzünü indirebilirsin
Yorumun için teşekkürler arayüzde sıkıntı yok dediğim gibi arkada müzik dinlerken interneti açıyorum müzik kapanıyor olay bu ama teşekkürler yinede

AdolfUgur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Animasyon ve GPU hakkında:

Animasyon süresini .5x yapmak sadece telefondaki geçiş animasyonlarının,uygulama animasyonlarının vs. süresini kısaltır.Sisteme etkisi olmaz.Siz hızlanmış gibi hissedersiniz :)

GPU oluşturmayı zorla seçenği çok hızlandırır fakat bazı oyunlar ve uygulamalar çökebilir.

E

Engin Düzce

SDN Okuru
Şu iphone cuya düşeceğim tek birşey var iphone bana en iyi telefonunu verin yanında da ne kadar fiyat biçiyorsa o kadar da para versin ve satmamak için şart koşmasın hemen alırım git hemen söyle çevrem geniştir reklamı yaparım

kadircanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benım aklımın ermedıgı sonucda buna gene launcher yuklıyecez ama benım kanımca launcherın yararından cok zararı olacak gıbıme gelıo kasan bı telefona launcher yuklemek aklı barı bısı degıl

İssey miyake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim evdeki wifinin mac adresi bi site admini tarafından banlandı ne yapmam lazım??

HELL6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Animasyonları kapatmanız lazım 5x yapmak telefonu daha fazla yavaşlatır hay Allah'ım herkes bir de teşekkür etmiş güleyim mi ağlayım mı bilemedim.

mesela burada gössterilmiş normalde kutudan çıktığında tüm telefonlar 1x olur siz bunu 5x yaparsanız animasyonlar sistemi daha fazla yorar çünkü animasyonu arttırmış olursunuz.

rasimtanu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben Microsofun Arrow başlatıcısnıı kullanıyorum ve son derecede memnunum

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben de benim Htc'ye hard Reset atmıştım,Factory Reset dedikleri sanırım oydu.:)
İşine yaşayacaklar için tuş kombinasyonu ses kısma ve Power tuşuna basılı tutmak.;)
Samsung ise orta tuş,ses kısma ve Power tuşu idi yanlış hatırlamıyorsam.;)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Samsung cihazlar da hala etkili bu yöntem.Eyvallah ;)

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Nova launcheri kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Bir müddet sonra duvar kağıdı yerine ekran renkle kaplaniyor. Bir de uygulama kisayollarini bir süre sonra geçersiz sayiyor yeniden kisayol eklemeniz gerekiyor.
Tavsiyem Microsoft Launcher.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
SS launcher'i tavsiye edebilirim oldukça Stabil.

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Hard reset cihazdaki tüm verileri siliyor ( G2 de hard reset bu) O yüzden arkadaş böyle yazmış. Ayrıca konu da çöp yani bana göre :) Launcher yüklemeyi hızlandırma olarak görmek nedir yahu :D
[/QUO
launcher yüklemek bana göre de arayüzü oldukça hızlandırıyor. ayrıca telefon rootluysa ve stock launcherı sildiyseniz tadından yenmez.
Bende hard reset attim p30 marka tlf na.ama asiri hizlandi tlf yani anormal.sekilde .belkide fabrika cikisindan daha hizli acaba sorunmudur bu.resmen sayfa gecislerini goremiyorum.bilen varsa yanitlarsa sevinirim