Telefonum lg logosunda takılı kalıyo

Bu konuyu okuyanlar

hackingphone24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum lg logosunda takılı kaldı recoverye ulasamıyorum dowload moda alıyorum pc okumuyor telefonu suruculer yukluyken telefonun modeli lg l5 II E460 yardım acil>

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
telefonum lg logosunda takılı kaldı recoverye ulasamıyorum dowload moda alıyorum pc okumuyor telefonu suruculer yukluyken telefonun modeli lg l5 II E460 yardım acil>
Durup dururken mi oldu yoksa ROM atarken mi oldu ?

Durup dururken olduysa sorunun donanımsal olabilir . Rom filan atarken olduysa brick olmuştur bir şekilde çözülür.

Şimdi telefon çok eski olduğu için kesin çözüm bulamayacam ama benim G2 den yaşadığım bir tecrübeyi anlatcam.

Telefonun recovery'e tuş kombinasyonlarıyla girmiyorsa telefonun tam olarak kapanmamış olabilir (ekranı siyah olduğu için açılırken telefon kapalıykende siyah olduğu için size kapalı gibi gözüküyor olabilir ben yaşadım) telefonu tam olarak kapatmak için (eğer bu durumdaysa) 15 saniye power tuşuna basılı tut. Ondan sonra tuş kombinasyonlarını yapıp recovery'e gir. Bu küçük bir tecrübe inşallah benle aynı sorunu yaşamıssındır :D

hackingphone24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonun bataryasını çıkarp takıyom gine aynı oluyor ne bilgisayrdan yazılım atabiliyorum ne recoverye ulsabiliyorum tus kombinasyonu denedim böle oluyo :)
20180519_121722.jpg