Telefonum bloke oldu !

Bu konuyu okuyanlar

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonumu birine verdim şifreyi yanlış gire gire bloke etmiş telefonu google hesabı ve şifresini istiyo giriyorum kabul etmiyo nasıl açıcam şimdi telefonumu yardım lütfen !!

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Telefonun modeli ney.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
google hesabını bilmiyorsan ya da kabul etmiyorsa açamazsın formatlaman lazım cihazı :)

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
formatlama derken yeniden rom mu yüklemem lazım başka bi yöntemi varmı ?

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ses açmatuşu + home tuşu + power tuşuna aynı anda basılı tut tabi telefon kapalıyken uygulayacaksın orada fabrika ayarlarına dönme var factory reset yazar onu seç bu kadar.

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
telefonumda 3 tuş problemi yok fakat şuanda downloading ve recovery moda geçmiyor nedense anlamadım gitti :S

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
pili sök öyle dene tuşlara doğru bastığından emin ol :)

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
eminim hatta ekrandaki yazı karıncalanarak kayboluyo fakat gelmiyo ekran

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Çıkan ekranında acil arama butonu var ona tıkla *2767*3855# tuşuna bas. Cihazın formatlanacaktır

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
olmadı cihaz hiç tepki vermiyor

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Gelen ekranda telefonda bulunan home tuşuna sürekli bas çek yap o ekranı geçip menü gelene kadar. Daha sonra menüden settings > Accounts & sync google'ın üzerine tıkla ve sil.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
çöp kutusunun yanına git... telini oraya at.. sonra gidiyorusz bir iphone alıyoruz....:D

cokyurur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir fikirde Benden olsun telefonun mail adresini Dogrulamak için internet ihtiyacı var dogru ise telefonun hattnı eger takılı degilse tak eger edge vs, acıksa direk olarak Dogrulama yapabilir mail adresini Birde bunu dene Koydugun resme Göre yorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim telefonum samsung galaksi es telefon bloke oldu onu nasıl iptal ederim acill yardım gerek ne oluur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeşim aynı durum bende de oldu hesabım var giriyorum yanlış diyo ya ağlıcam benimki de samsun galaksy young

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa kardeş ses açmatuşu + home tuşu + power tuşuna aynı anda basılı tut yaptım sonra factory reset var bastım sarı bişi ler çıktı sonra öle kaldıı ilerlemiyodaa lütfn yardım edin çıldırcam şimdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonumu birine verdim şifreyi yanlış gire gire bloke etmiş telefonugoogle hesabı ve şifresini istiyo giriyorum kabul etmiyo nasıl açıcam şimdi telefonumu yardım lütfen !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki galaxy ace google hesabını yazıyorum ama birtürlü olmuyor herşeyi denedim acil yardım

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Yapmanız gereken recovery den wipe data/factory reset yapmak.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
valla usta aynısı arkadaşımda olan ace2'de olmuştu recovery modundan formatlamıştık düzelmişti bir dene istersen olmadı turkcell timler yapıyorlarmış galiba elektro word deki yetkili öyle demişti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:allah aşkına biri ayrıntılı anlatsın yapamıyorum ya çıldırıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben anlatayım yapmanız gereken şey *983*987 KARE TUŞUNA BASIN YETER

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumun şifresi bloke oldu e-posta şifremi soruo unuttum ne yapmalıyım samsung gt5038i galaxy ace acill luftenn

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Daha önceden yazılanları denediniz mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum acılırken samsung yazısına kadar gelıyo orda donuyo ne yapmam gerektıgı hakkında yardımcı olur musunuz