Telefonum Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba cok acil yardima ihtiyacim var kimseden cevap alamiyorum ne oldugu konusunda elimde ithalatci garantili htc10 var telefon birgun sarja taktigimda acilmadi htc ekrani cikiyor ve o ekran ciktigi anda telefon kendini surekli olarak yeniden baslatiyor sarji bitane kadar boyle kisir bi donguye giriyor (root rom yapilmadi) bu dongu sirasinda bootloader menusune erisilebiliyor garantiye gonderdim servis bana sarj giris adaptorunde su girisi oldugunu ve tamir ucreti olarak 200 tl istedi kabul etmedim elime gectigimde siradan bir esnaf telefoncuya sordum sarj girisinda sivi temasi olsa telefonun hic sarj olmayacagini anakartta yada ekran kartinda bir problem olabilecegini soyledi sizce problem nedir

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Telefon hiç suyla temas etti mi?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba cok acil yardima ihtiyacim var kimseden cevap alamiyorum ne oldugu konusunda elimde ithalatci garantili htc10 var telefon birgun sarja taktigimda acilmadi htc ekrani cikiyor ve o ekran ciktigi anda telefon kendini surekli olarak yeniden baslatiyor sarji bitane kadar boyle kisir bi donguye giriyor (root rom yapilmadi) bu dongu sirasinda bootloader menusune erisilebiliyor garantiye gonderdim servis bana sarj giris adaptorunde su girisi oldugunu ve tamir ucreti olarak 200 tl istedi kabul etmedim elime gectigimde siradan bir esnaf telefoncuya sordum sarj girisinda sivi temasi olsa telefonun hic sarj olmayacagini anakartta yada ekran kartinda bir problem olabilecegini soyledi sizce problem nedir
Hard reset atmayı denemeye çalış.

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hard reset atmayı denediğimde tekrar htc yazısına gelip sonsuz yeniden baslatma döngüsüne alıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayır sıvı teması olmadı
Teknik servise baktırmanız gerekiyor o zaman.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Garantisi bittiyse ve İstanbul da yaşıyorsan yıldız hana götür uygun fiyata sorunun ne olduğu konusunda bilgi verirler yaptırırsın.