Telefondan gerçekten anlayan baksın.

Bu konuyu okuyanlar

relight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Teknosadan telefon aldım 150tl ye kasko yaptırdım TeknoGaranti adında ben şimd itelefonu iade etmek istiyorum.Telefonumda ufak tefek sorun var ama iadelik değil şimdi ben bu telefona ne yaparsam iade para ederler?Telefonum LG E960 Nexus 4!Yani bilinçli olarak bozmak istiyorum ancak kullanım hatası demesinler mantıklı şeyler söyleyin.Virüs sokarsam bakmazlar.Şarj aleti kısmına Limon suyu damlatmak aklıma geldi ama anlaşılmasından korkuyorum.Birde kaza sonucu kırılmalara bakıyorlarmı bilen varmı yaptıran falan ? Atayım yere kırayım camını para iade etsinler %80 oranında.

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kendi hatalarında bile iade ve değişim için binbir zorluk çıkarıyorlar, sizin kasıtlı zarar verdiğinizi kesinlikle anlarlar. Koşulsuz şartsız iade edilebiliyor olması lazım tüketici haklarına göre. Bence zarar vermeden önce bunu araştırın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bildiğim kadarıyla değişim için bile aynı arızanın 3 kere yaşanmış olması gerekiyor. Direk para iadesi çok kolay olmayacaktır.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
para iadesi alabilmen imkansız gibi. Adamlar kendi hatalarında bile ürün değişimi yapmamak için ne kadar diretiyorlar değil ki keyfi iade olsun. Bence ürünü sat daha iyi :)

relight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
949tl ye aldım ürün iadede 6-12 arasında %30 kesinti yapıyorlar.664,30 Kuruşa denk gelir oda.O Fİyattan yukarı satabilirsem hiç düşünmeden satıcam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaskosu çalınmayada giriyorsa git 2. ele sat çalındı diye raporla mobeseden satışını yakalayıp adalti yanıltmaktan cezayı yerleştirsinler... iade için internetten alaydın 30 gün...

.N3Xu5.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim teknosa para iade etmiyor %80 nini geri karsilayip yeni bir model aliyosun ben olsam naparim telefonu düşürürüm araba üzerinden gectiririm cidden apardim tel bozuk olsa sonra gösterirdim sonra paramin %80 nini alip baska model telefon alirdim :d

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kasko da sorun olmuyor bi tanıdığım telefonun yanındakii çizikler yüzünden gönderdi bataryada falan darbe vardı ama kasko olduğu için değiştirdiler. Kaskoyla garantiyi karıştırmayın