Telefondaki silinen dosyalari geri yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Merhaba arkadaşlar. Telefonumda ses kayıtları vardı. Yanlışlıkla silmiş arkadaşım. Bu silinen ses kayıtlarını geri yükleyebiliyor muyuz? Telefonum Samsung Galaxy S3 Mini.

zamanteknoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sildiğiniz verileri android uygulamaları kullanarak kurtarabilirsiniz örnek olarak 7-Data Android uygulaması ile yapabilirsiniz
daha farklı yazılımlara ve kullanımı için bu linkten bilgi alabilirsiniz.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
sildiğiniz verileri android uygulamaları kullanarak kurtarabilirsiniz örnek olarak 7-Data Android uygulaması ile yapabilirsiniz

Google Play'de hem "7-Data Android" hem de "Data Android" diye aradım ama bulamadım. Bi yardımcı olsan.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

Kardeş telefona mı indireceğiz bilgisayara mı? Orada "Windows için" yazıyor. Gene de indirdim ama açmadı. Bi detaylı anlatsan ya.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben turcell t50 kulanıyorum tanlışlıkla foto ları sildim nasıl geri gettire bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eski konu ama yeni konu açmanın manası yok,
bende telefon rehberimi sildim bütün numaralar gitti, geri getirebilirmiyim? acil yardım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper v5 fotoğraflarım silindir bir kaç gün önce nasıl geri getirebilirim yardımcı olun bana :(

Kalahur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benzer bir sorunla karşılaşmıştım birçok program denedim ama çok az veri kurtarabildim. İşe yarayan programlar 20-30 dolar fiyat etiketinde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar lg g3 kullanıyorum quıck remote uygulamasını yanlışlıkla sıldım nasıl gerı getırebılırım bılen varmı yada orjınalını nasıl yukleyebılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler acil yardim 3gpp formatli telefonun kendi voice recorder programi ile kayit ettigim ses kayitlarim silinmi telefon kendiliginden silmis bu kayitlar benim icin cok onemli ve hayati bir onemi var wondershare dr.fone indirdim fakat 3gpp formatlari disinda herseyi buldu o dosyalara erisemedim baska bir yol bilen arkadaslarim varmi acil destek istiyorum telefon lg g2 ve root etmis bulunmaktayim

Son mesajlar