Telefona bildirim gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Umutlow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumda bildirim gelmiyor ve sadece o uygulamaya girince geliyor gelirse geç geliyor sizce nedeni nedir?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Arka Plan Programları kapatan 3. parti yazılım indirip kurmadınız öyle değil mi?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar telefonumda bildirim gelmiyor ve sadece o uygulamaya girince geliyor gelirse geç geliyor sizce nedeni nedir?
Rahatsiz etme modu olabilir cihazda yanlisliklada aktiv etmis olabilirsin babam da iphonr var aynisi basina grldim rahatsiz etme modunu kapattim an duzeldi

Umutlow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rahatsiz etme modu olabilir cihazda yanlisliklada aktiv etmis olabilirsin babam da iphonr var aynisi basina grldim rahatsiz etme modunu kapattim an duzeldi
Nasıl açabilirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arka Plan Programları kapatan 3. parti yazılım indirip kurmadınız öyle değil mi?
Evet ve uygulamanın adı ney?

Evet ve uygulamanın adı ney?

Son düzenleme:

sefdag69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hafıza kartına atılan programlarda da bildirm sorunları olabiliyor bazen

Umutlow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar düzelttim şöyle Birşey var ama sadece Samsung için olan bişey ilk öncelikle o uygulamayı silip Google play den tekrar yüklemeniz lazım ve gelen permission yani (yetkiler) bölümüne yukarıda auto Run yani otomatik çalıştır yazar onu yükleyin ve aşağıdan kaydedin sorununuz çözülmüştür iyi günler.

Son düzenleme:

ardahawk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
81
Telefonu sıfırlarsan %99,99 düzelir.