Telefon ve Tabletimle Modemime Bağlanamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

iEaKers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün D-Smart net'in verdiği tp-link W8951ND adlı modem ile internete bağlanıyorum.Bilgisayar masaüstü ve ethernet kartı yok bu yüzden kablo ile bağlıyorum.Telefon samsung galaxy ace 2 ve tablet samsung galaxy tab 3 ( SM-T210) ( ikiside android 4.1.2 jelly bean) modeme bağlan dediğimde şifremi giriyorum.Kullanıcı denetimi yapılıryor diyor ardın kullanıcı denetimi hatası oluştu diyor ve bağlanmıyor.Modemimin şifresini kaldırdığımda bir problem yok bağlanıyor.Benim düşüncem (pek anladığım konu değil) kablosuz ağ şifre ile kullanıcı şifresi sanırım farklı çünkü bu hata şifrenin yanlış olmasından kaynaklanıyor.Nasıl bunu çözebilirim.Lütfen yardım edin.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Modemin Yanında Cd Verdilerlerse Ondan Kurulum Yapın Yoksa Internet Tarayıcınızdan 192.168.1.1 e girerekte halledebilirsiniz

iEaKers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modemin Yanında Cd Verdilerlerse Ondan Kurulum Yapın Yoksa Internet Tarayıcınızdan 192.168.1.1 e girerekte halledebilirsiniz
cd romum bozuk bende 192.168.1.1 den yaptım kurulumu ancak pc bağlantısında bir sorun yok sorun telefon ve tablette kablosuzda masaüstü olduğundan kablolu bu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Problem çözülmüştür.Aynı sorunu yaşıyanlar iletişime geçebilirler.