telefon ürün iadesi

Bu konuyu okuyanlar

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefona kırılmaz cam taktırdım. gönderirken bunu çıkarmam gerekir mi ?. üstündeki koruma jelatinini çıkmaması gerekiyor falan demişler. onu geri mi taksam

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Çıkarmalısınız. Takmanın manası yok.

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çıkarmalısınız. Takmanın manası yok.
ufak çizikler olabilir onları da gizler diye düşünmüştüm. ekran jelatinini sökünce ve sim kart takında iade alınmıyor diye okudum forumlarda. bi bilginiz var mı acaba

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
ufak çizikler olabilir onları da gizler diye düşünmüştüm. ekran jelatinini sökünce ve sim kart takında iade alınmıyor diye okudum forumlarda. bi bilginiz var mı acaba
Kutu içeriğinden takılı cam ekran koruyucu mı çıktı? Yoksa siz jelatin kağıttan mı söz ediyorsunuz? Hangi telefonu iade edecektiniz ?

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kutu içeriğinden takılı cam ekran koruyucu mı çıktı? Yoksa siz jelatin kağıttan mı söz ediyorsunuz? Hangi telefonu iade edecektiniz ?
takılı çıkmadı. koruyucu bi jelatin gibi bişey vardı üzerinde bişeyler yazan reklam gibi. xiaomi mi note 3 telefon. ben kendim kırılmaz cam taktırdım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Alalı kaç gün oldu? Nereden aldınız detay verir misin?:)
hepsiburada dan aldım 1 hafta oldu

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
takılı çıkmadı. koruyucu bi jelatin gibi bişey vardı üzerinde bişeyler yazan reklam gibi. xiaomi mi note 3 telefon. ben kendim kırılmaz cam taktırdım

---- Mesajlar birleştirildi ----

hepsiburada dan aldım 1 hafta oldu
O kağıtta hala duruyorsa koruyucu çıkarıp onun yerine takın ve ürünü beğenmediğinizi açık açık söyleyin. İade talep edin. 1 haftayı fazla geçmediği için hala bir şansınız var.

ghostmojo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kağıtta hala duruyorsa koruyucu çıkarıp onun yerine takın ve ürünü beğenmediğinizi açık açık söyleyin. İade talep edin. 1 haftayı fazla geçmediği için hala bir şansınız var.
17 si sipariş vermişim 18 i elime ulaştı. arıza var dediğimde iade süreci daha kolay olur diye düşündüm. ürün beğenmemeyi pek umursamazlar gibi geldi açıkçası. hala daha muammadayım

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
17 si sipariş vermişim 18 i elime ulaştı. arıza var dediğimde iade süreci daha kolay olur diye düşündüm. ürün beğenmemeyi pek umursamazlar gibi geldi açıkçası. hala daha muammadayım
Öyle de bildirebilirsiniz. Yeter ki elinizi çabuk tutun. Yoksa cihazı iade etme fırsatınızı elinizden kaçıracaksınız. :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
telefona kırılmaz cam taktırdım. gönderirken bunu çıkarmam gerekir mi ?. üstündeki koruma jelatinini çıkmaması gerekiyor falan demişler. onu geri mi taksam
Telefonu aktifleştirdiysen iade alınmaz. Üründe donanımsal bir problem yoksa.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hayır, servis raporu istiyorlar diye biliyorum.