Telefon sim kartı görmüyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

vova

Asistan
Telefon sim kartı görmüyor
Alcatel OT-799

enrooy

Profesör
1. SIM Kartınızı yuvasına oturmasını sağlayan pim tam olarak oturtamamış olabilir. sim kartınızı taktıktan sonra varsa sim kartınızın oturmasını sağlayan tertibatın yuvasına oturduğundan emin olun.
2.SIM Kartı yanlış takılmış olabilir doğru takıldığından emin olun.
3. SIM Kartı yuvasındaki iletkenler yalıtkan duruma geçmiş olabilir. kuru bir bez ile hafifçe silin.
4.SIM Kartı yuvası hasar görmüş olabilir bu durumda en yakın servis sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.
Ya da vur duvara düzelir. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sim kartın iletken tarafını ıslamak suretiyle (dilinin ucuyla olabilir) tekrar telefona takarsanız düzeldiğini görürsünüz. Genelde işe yarıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abı bende es ıkı var samsung telefonda hattı bı okuyo bı okumuo her yere goturduk olmadı habuarada sızın yontemlerde olmadı neyapcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda sim kartı okumuyo . daha dün bisey yoktu sabah uyandıgımda rehber yoktu . telefonu actım kapadım kac kere pin kodu gir de cıkmadı ne yapıcam..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bufün ben de yaşadım sim başka telefonda çalışıyor ama samsung galaxy W telefonumda çalışmıyor telefonu alalı 1 sene oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı Sorun Bendede Var Bi Okuyo Bir Okumuyordu Başka Telefona Taktığımda Okuyordu Şimdi Ondada Okumuyo Napabilirim Yardım Ederseniz Sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a benim telefonun geleli 1 sene oluyor telefona sim kartını takıyorum ama okumuyor başka telefonlarda okuyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy y var pini soruyo ama girbiyo acil yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnim telefonu bazen okuyo bazen okumuyo yardım edermisiniz sizce ne yapmalıyımm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tlf s4 zoom 1 ay kullandım hattı başka tlf taktım tekrar s4 zooma takınca hattı okumadı sorun n olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede Bu sorun Var Lütfen yardım Edin İlkte Okudu Sonra Okumamaya Başladı Yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

stat counter