Telefon seçimi

Bu konuyu okuyanlar

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb arkadaşlar bu benim ilk konum ben 8. sınıfa geçtim bir tane telefon alıcam aklımda s3 l920 s3 mini l 820 xperia z var telefonu müzik dinlemek resim çekmek oyun oynamak nette dolanmak için kulanırım ha bide mesajlaşırım lütfen yardım edin kafayı yiycm

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer o 3 telefon arasında kaldıysan xperia z yi tavsiye ederim gerçekten başarılı bir telefon ama ben olsam hemen hemen aynı fiyatlardaki htc one ı tercih ederdim olağanüstü bir telefon gerçekten

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S3 , Modası geçtiniğine inanıyorum S4 Varken . Xperia z'de artık cazip gelmiyor ki arayüzü olsun beğenmediğim telefonlardan.

LG Optimus G Öneriyorum .

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 4 , 4s ,5 imkanın warsa şiddetle tavsiye :)

ümmet:D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 820 derim ben uygulama ihtiyacın yoksa yazdıklarını fazlasıyla karşılar

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
optimus g diyorum bizim arkadaşta var cihaz canavar 1250 civarına bulursun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 8GB modeli bahsettiğin modellerin fiyatına yakın bir fiyatta. işini görür. lise 2ye kadar götürür. hatta mezun bile edebilir.

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone almak istemiyorum lg optimus yada yukarıdaki telefonları kullanan arkiler varsa yardımcı olabilirler mi ?

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben telefonu yaz sonunda alıcam htc one ve xperia z de ne kadar fiyat düşer ? xz nin ekarnı fazla büyük değil mi malum 8. sınıfa geçtim eller küçük

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Nexus 4'e bir bak. Ama müzik demişsin Htc One da iyidir.

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bişey srcm size windosta fazla ram haracımyo androidte daha fzla bu doğrumu samsung u fazla tercih etmiyorum niye diye soracaksanız hep aynı tasarımı yapıyor ve kalitesiz teelfon üretiyor s4 ün metal yerleri gevşiyor sdn in incelemesnde bakabilirsiniz s3 s4 ten daha dayanıklı s4 ü seçmeemin nedi bu ve gereksiz bir sürü uygulaması var

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ram 1 gb olanlardan olma lütfen zamanla şişiyor kasılmalar yapmaya başlıyor bende s3 var

Son mesajlar