Telefon rehberim silindi nasıl geri alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

erdem371

Üyecik
birkaçgün önce telefondaki tüm rehber silindi nasıl geri alırım yardım edermisiniz

gtos

Asistan
telefonun samsungsa kiesle yedek aldin mi veya baska marka ise herhangi bir yedek aldin mi ?
ve rehberdeki kisiler nereye kayitliydi ?
Eger gmail uzerine kayitliysa menu tusu>goruntulenecek kisiler>tum kisiler i sec

goodolddays

Адыгэ
Android ise contacts.google.com adresinden bikaç gün önceye döndürebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa telefonum lumia 620 telefonu sıfırladım teldeki butun numarslarım silindi sım karttakileri kopyaladım ama benim tel sim karta kopyalamıyormuş çok eski numaralar kayıtlandı ama gerisi yok nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz teşekur ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benim telefonum nokıa asha 302 simdeki rehber silindi nasıl geri getiririm ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:
telefonum nokıa c 2 dokunmatik telefon
1 gün önce kartımı başka telefona takmıştım isimler telefonda kayıtlıydı ama şimdi bulamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy ace telefonum var menüsü durupdururken silindi ne yapmalıyım bilen...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokia tuşlu telefon kendi kendine rehberim gitti çok eski kaydettiklerim var birini aradığım zaman bile numara yok diyor çok önemli nolar vardı nasıl geri getirebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şey bebnim telefonumda gt-s5610k telefonu sıfırladım ve rehberimdeki bütün numaralar silindi ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 telefon rehberimi sildim geri getirebilirmiyim sadece sim kartta kayitliydi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung note II kullanıyorum..1 hfta önce telefonum aniden kapandı...hafıza gitti..numaralarımı nasıi geri ala
bilirim

M

mete-asu

SDN Okuru
numaraları m silindi ama isimler yazılı lutfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telin numaraları silindi galaxsy s4 nasıl geri getirebilirim

stat counter