Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Umtsdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda huawei p8 lite kullanıyorum
Çok kasmaya başladı.Değiştircem.fiyat aralığı 2000–2500

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
A50
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha koyabilirsen a70 veya a70 den daha iyi olan mi9t

Umtsdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A50 almayı düşündüm
Fakat izlediğim videolarda kamerasının ve parmak izi okuyucusunun biraz kötü olduğunu öğrendim.bü yüzden kararsızım.

Umtsdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg v30+ nasıl bir telefon

Ön kamerası kötü diyorlar.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Lg v30+ nasıl bir telefon

Ön kamerası kötü diyorlar.
Evet ama abartıldığı kadar değil v30 f/p bir vihaz bence 2400tl

Umtsdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki lg v30+ güncelleme alır mı

Birde eskiden yaşanan lg nin kıronik sorunları yaşanır mı

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam Xiaomi Redmi Note 7 alın. Kuşkunuz olmasın. Xiaomi artık yazılım sorunu yapmıyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
A50 almayı düşündüm
Fakat izlediğim videolarda kamerasının ve parmak izi okuyucusunun biraz kötü olduğunu öğrendim.bü yüzden kararsızım.

Arka kamera iyi ışıkta iş görüyor, ön kamera başarılı a50'de birde parmak izi okuyucusu kullanan arkadaşların mesajlarında güncelleme ile düzeltildiği belirtiliyor. Güncelleme konusunu çok sıkıntı görmezsen v30+ daha iyi cihaz ama güncel bir şey olsun dersen a50 olabilir.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
A50 almayı düşündüm
Parmak izi okuyucusu sorunsuz şu an son gelen güncellemeyle düzeltildi. Kamerayı henüz detaylı kullanmadığım için bilen arkadaşlar varsa onlar yorum yaparsa daha faydalı olur.

Umtsdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerileriniz için teşekkür ederim

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Önerileriniz için teşekkür ederim
Hocam bir de son bir şey söyleyeyim. Hocam telefon kasıyor diye pat diye değiştirmek olmaz. Telefonunuza bir format ve ya yazılım güncellemesi sebebiyle de kasar. Güncelleme yapın. Belki sorununuz düzelir ve para vermek zorunda kalmazsınız. Deneyin bir hocam. Hocam yazılım işi geciktirmeye gelmez. Yoksa telefonunuz benim GM Discovery gibi olur. Bir yazılım güncellemesi yapmadık diye 280 TL masraf çıktı.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Hocam bir de son bir şey söyleyeyim. Hocam telefon kasıyor diye pat diye değiştirmek olmaz. Telefonunuza bir format ve ya yazılım güncellemesi sebebiyle de kasar. Güncelleme yapın. Belki sorununuz düzelir ve para vermek zorunda kalmazsınız. Deneyin bir hocam. Hocam yazılım işi geciktirmeye gelmez. Yoksa telefonunuz benim GM Discovery gibi olur. Bir yazılım güncellemesi yapmadık diye 280 TL masraf çıktı.
Şirketler kasıtlı olarak işlemci hızını düşürüyor ama sadece büyük şirketler sanırım çünkü o kadar para veriyorsun 1-2 yıl kullanmak için mi?

radtiyeraprap

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Kim diyor o kısmı tam anlamadım? İnsanlar sömürücü olmuşlar, uygun fiyat denince akla gelen ilk ve tek marka benim için gm
Genel olarak öyle diyorlar :D Öneri telefon istiyorsun uyguna söylediği telefonun fiyatı minimum 4-5 bin lira. Ne gerek var uygun fiyatlı telefonlar varken ;)

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Genel olarak öyle diyorlar :D Öneri telefon istiyorsun uyguna söylediği telefonun fiyatı minimum 4-5 bin lira. Ne gerek var uygun fiyatlı telefonlar varken ;)
Valla kalite fiyatta sanıyolar ama yalan.Gm kullansalar anlarlar zaten kalitenin uygun fiyatta var olduğunu