Telefon isyan etti galiba

Bu konuyu okuyanlar

Emayes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba 5 yıllık htc one m8 kullanıcısıyım. Bu 5 yıl içersinde telefonumu en az 50 kere düşürmüşümdür. Ufak tefek sıyrıklar harici herhangi bir sorunla karşılaşmadım taa ki son 5 dakikaya kadar. Elimi yıkamak için telefonumu arka cebime koymak istedim fakat cebimi sıyırıp yere düştü elime hemen alıp kilidi açmaya çalıştım fakat ekran gözükmüyordu, power'a uzunca bastım fakat sessizde olduğu için kapanma sesini duyamadım(kapandığından da emin değilim zaten) neyse telefonumu şarja taktım, telefonun sarj olduğunu gösteren kırmızı ışık yanıyor ve ekranda telefon kapalıyken çıkan sarj oluyor simgesi beliriyor ortada. Format atayım dedim uzunca gereken yerlere basıyorum fakat herhangi bir şey göremiyorum. Ayrıca telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda usb tanımlanamadı diyor, kapalı olduğundan mı acaba? ekran kırıldı desem neden sarj oluyor ibaresini görüyorum. Ekran kırılmadıysa neden power tuşuna bastığımda açılmıyor :( Lütfen yardımcı olun eski dostuma veda etmek istemiyorum

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Ekranı sağlamsa açılmıyorsa Anakartını çatlatmış olabilirsin. Aklıma bu geldi nedense :(

Emayes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekranı sağlamsa açılmıyorsa Anakartını çatlatmış olabilirsin. Aklıma bu geldi nedense :(
Şarja taktığımda şarj oluyor simgesi gözüktüğüne göre ekranda sorun yok :( ve birden kapandığını da göz önünde bulundurursak söylediğin sorun doğru olabilir...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Şarja taktığımda şarj oluyor simgesi gözüktüğüne göre ekranda sorun yok :( ve birden kapandığını da göz önünde bulundurursak söylediğin sorun doğru olabilir...
Anakart çatlamış derken Yani Plakada çatlak olsa direk açılmaz, Şarj simgeside görünmezdi. Anakart üzerindeki bazı devre lehimleri çatlayıp kopmuş olabilir. Belki ucuza kapatırsın usta yanına gidersen.
Aman servise verme Cebini yakarlar :)

Emayes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anakart çatlamış derken Yani Plakada çatlak olsa direk açılmaz, Şarj simgeside görünmezdi. Anakart üzerindeki bazı devre lehimleri çatlayıp kopmuş olabilir. Belki ucuza kapatırsın usta yanına gidersen.
Aman servise verme Cebini yakarlar :)
tamam teşekkür ederim yarın göstereyim :(

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bir telefoncuya gidip içine baktırın derim.Bu arada o htc yi 50 kere düşürmüşsünüz dayanmış,htc'nin yeni modellerinde bu sayı 1'e iniyor :(

Emayes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir telefoncuya gidip içine baktırın derim.Bu arada o htc yi 50 kere düşürmüşsünüz dayanmış,htc'nin yeni modellerinde bu sayı 1'e iniyor :(
Belki de 50'den fazla hatta şu son bir haftadır 5-6 defa düştü:/

Emayes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefonum açıldı. Bu sabah sarja takayım dedim %1 gösteriyordu halbuki telefonum yere düştüğünde %60 doluydu sarjı. Neyse biraz dolsun dedim power tuşuna bastım veeee mutlu son beyaz ekran HTC yazılı :))))))))))) şuan sarj doluyor hiçbir şey sıfırlanmamış. HTC mühendisleri sizleri seviyorum bir 5 yıl daha sizlerleyim :)))

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Vayyy tebrikler. HTC sağlamlığını bu derecede bilmezdim. :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
469e09ba-cf9e-41f0-809d-ed3287e873e5.jpg

bu kaç yıllık?