Telefon Alıyorum ama...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sucrofe

Profesör
Büyük ihtimalle telefon alacağım ve tercihim LG V30+ olacak, kullananların memnun kalmadığı yanlarını benimle paylaşması benim için iyi olur.

Öte yandan herkesin aklında muhakkak soru işareti olan ekran koruyucu ve kılıf. Kılıf gerekli olabiliyor, telefon düşer bir nebze korur vs. ama sizce ekran koruyucu gerekli mi? Telefonun ekranının kalitesini düşürdüğü söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama öte yandan da ekran çizilmesin vs. diye koruyucu takası geliyor insanın. Ekran koruyucu takılması gerekli mi değil mi, gerekli görüyorsanız cam mı takılmalı? Bu konu hakkında görüşünüz nedir?

Telefon aldıktan sonra sağlam olduğunu anlamak için ne gibi testler yapılması gerekiyor? Ölü pikseli anlamak için her rengi açıp ekrana, imei sağlam mı değil mi diye internetten kayıtlı olup olmadığına, garanti distribitör mü ithalatçı mı diye de bakmak lazım diye biliyorum. Başka bir husus var mı?

Sorularım bunlar, cevaplayanlara teşekkür ediyorum.

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
Büyük ihtimalle telefon alacağım ve tercihim LG V30+ olacak, kullananların memnun kalmadığı yanlarını benimle paylaşması benim için iyi olur.

Öte yandan herkesin aklında muhakkak soru işareti olan ekran koruyucu ve kılıf. Kılıf gerekli olabiliyor, telefon düşer bir nebze korur vs. ama sizce ekran koruyucu gerekli mi? Telefonun ekranının kalitesini düşürdüğü söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama öte yandan da ekran çizilmesin vs. diye koruyucu takası geliyor insanın. Ekran koruyucu takılmasını gerekli görüyorsanız cam mı takılmalı? Bu konu hakkında görüşünüz nedir?

Telefon aldıktan sonra sağlam olduğunu anlamak için ne gibi testler yapılması gerekiyor? Ölü pikseli anlamak için her rengi açıp ekrana, imei sağlam mı değil mi diye internetten kayıtlı olup olmadığına, garanti distribitör mü ithalatçı mı diye de bakmak lazım diye biliyorum. Başka bir husus var mı?

Sorularım bunlar, cevaplayanlara teşekkür ediyorum.
İnternette V30+ için kılıf satan yerler var. Birkaç aylık kullanabileceğin ekran jelatiniyle çizilmelere karşı birazcık daha korumanı tavsiye ederim.
Telefonu kamera karşısında kutu açlışını ve ufak bir inceleme yapabilirsin. Cihazın durumunu e-devletten kontrol ettirmeye çalışabilirsin.

Sucrofe

Profesör
Ekran koruyucu konusunda kararsızım. Çizilmesin diye ekran koruyucu takıyoruz ama ekranın kalitesi düşüyorsa bilemedim yani koruyucu takmalı mıyım. Gorilla Glass 5 ne kadar korur o da düşündürücü.

stat counter