Telefon Alacagım Yardımcı Olurmusunuz

Bu konuyu okuyanlar

Bafira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikla merhabalar arkadaşlar ben Temmuz Ayının sonunda Bir Telefon Alacagım Fakat aklımda Çok Buyuk soru işaretleri var aslnda aklımdan geçen telefon samsung galaxy a50 fakat a50 samsung marka telefonlar bir sure sonra yavaşlıyor diye birkaç duyum aldım dogrumudur uzun sure kullanacagım. Galaxy a50 yi önerirmisiniz ? bir süre sonra yavaşlarmı ? veya galaxy a50 alma başka telefon al dıyorsanız önerileriniz nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim kafam çk karışık :/

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe ne kadar? Cihazı hangi kanaldan alacaksın? İnternet? Fiziksel mağaza?
Şimdi A50 2500 TL civarlarında. Ben kendime cihaz alıcak olsam bu fiyat bandında ön kamerayı dert etmiyorsam LG V30'u alır geçerdim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
LG V30 güzel bende yeni tel almayı planlıyorum v30 alırım gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

xiaomi redmi note 7 de alabilirsin o paraya

v30 plus da 2600 tl normal v30 türkiyede olsa iyi olurdu
V30 Plus diye cihaz yok aslında. V30 ile Plus arasındaki fark +64GB depolama sadece

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
O fiyat bandında LG'nin telefonları taş gibi ve güzel maalesef samsung'un fiyatı uygun olan telefonları vasata yakın üst seviye amiral gemileri çok iyi

Eğer 1.000 TL daha katarsan G7 al

Bu forumda videolar var youtubede yayınlanan istediğin telefonla ilgili sihftdeletenin inceleme videoları seni doğru yönlendirecektir

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Cihazı Mağazadan alıcagım A50 2700 Tl Benım Almak İstedigim Telefon O Aslında Ama Bir Zaman Sonra Yavaşlayıp Kasmasından Krkuyorm Sadece....
Her cihaz eskiyince yavaşlar, ayrıca firmaların dahi kabul ettiği bilinçli eskitme/yavaşlatma diye bir olay var anlayacağın sadece Samsung'un yaptığı bir şey değil bunu sadece premium ürünler satan Apple dahi yapıyor ki senin ilgilendiğin cihaz orta segment hayli hayli olacaktır bunlar zamanla.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Her cihaz eskiyince yavaşlar, ayrıca firmaların dahi kabul ettiği bilinçli eskitme/yavaşlatma diye bir olay var anlayacağın sadece Samsung'un yaptığı bir şey değil bunu sadece premium ürünler satan Apple dahi yapıyor ki senin ilgilendiğin cihaz orta segment hayli hayli olacaktır bunlar zamanla.

Aaah şimdi nokia 5110 olacak ne kasma ne bozulma ????

HalilAtici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Galaxy A50 (Çift Hat / 128 GB) Özellikleri
ekran-1.png
EKRAN

batarya-2.png
BATARYA

• Batarya Kapasitesi4000 mAh
  • Konuşma Süresi (3G)23 Saat
  • İnternet Kullanımı (WiFi)15 Saat
  • İnternet Kullanımı (4G)14 Saat
  • İnternet Kullanımı (3G)12 Saat
  • Video Oynatma19 Saat
  • Müzik Oynatma92 Saat
  • ŞarjUSB Type-C
  • Değişir BataryaYok
  • Batarya ÖzellikleriHızlı ŞarjHızlı Şarj (15W)
kamera-5.png
KAMERA

temel-donanim-4.png
TEMEL DONANIM

tasarim-3.png
TASARIM

ag-baglantilari-8.png
AĞ BAĞLANTILARI

isletim-sistemi-7.png
İŞLETİM SİSTEMİ

kablosuz-baglantilar-6.png
KABLOSUZ BAĞLANTILAR

coklu-ortam-11.png
ÇOKLU ORTAM

• RadyoVar
  • Video FormatlarıM4VASFFLVWEBMAVIMP4WMVMKV3GP3G2
  • Ses FormatlarıOGAAWBMIDXMFMXMFIMYRTTTLRTXOTAM4AMIDIMP3WAVFLACAACWMAAMROGG3GA
  • Hoparlör ÖzellikleriMono
  • Ses Çıkışı3.5 mm
ozellikler-9.png
ÖZELLİKLER

diger-baglantilar-10.png
DİĞER BAĞLANTILAR

temel-bilgiler-60.png
TEMEL BİLGİLER

AhmetKüpecik

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Öncelikla merhabalar arkadaşlar ben Temmuz Ayının sonunda Bir Telefon Alacagım Fakat aklımda Çok Buyuk soru işaretleri var aslnda aklımdan geçen telefon samsung galaxy a50 fakat a50 samsung marka telefonlar bir sure sonra yavaşlıyor diye birkaç duyum aldım dogrumudur uzun sure kullanacagım. Galaxy a50 yi önerirmisiniz ? bir süre sonra yavaşlarmı ? veya galaxy a50 alma başka telefon al dıyorsanız önerileriniz nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim kafam çk karışık :/
Ben P smart 2018 kullanıyorum hem ucuz hem çok iyi resim çekiyor hemde 32 gb 3 gb ram var artı bulut dan 5 gb yer izni var iyi telefon

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
İnternet alışverişi yapabilirseniz LG G7 2800 liraya satılıyor hepsiburada gibi sitelerde, tavsiye ederim. Eğer mağaza şartsa Samsung A50 modeli gayet iyidir. Telefoncuları dolaşmanızı tavsiye ederim, kapalı kutu daha ucuza satılan cihazlar olabiliyor. V30+ güzel cihaz ama 2 yıl oldu çıkalı, gün geçtikçe eskimeye/eskitilmeye başlayacak. Bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Tam bütçe ne kadar

Who's Care?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer elinde TL varsa dolarla değerlendir.Ağustos gibi geri çevirirsin tl'ye.Elindeki bütçeye göre güzel bir Iphone al.Bu lg samsung huawei falan geç bunlar hikaye.Android beş para etmez. Ben Iphone XR aldım ve şuan çok memnunum. Iphone al derim yani.

elhasimu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternet alışverişi yapabilirseniz LG G7 2800 liraya satılıyor hepsiburada gibi sitelerde, tavsiye ederim. Eğer mağaza şartsa Samsung A50 modeli gayet iyidir. Telefoncuları dolaşmanızı tavsiye ederim, kapalı kutu daha ucuza satılan cihazlar olabiliyor. V30+ güzel cihaz ama 2 yıl oldu çıkalı, gün geçtikçe eskimeye/eskitilmeye başlayacak. Bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim

G7 de aynı şekilde yavaşlatılacak v30 2600 lira falan bide

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

Bafira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer elinde TL varsa dolarla değerlendir.Ağustos gibi geri çevirirsin tl'ye.Elindeki bütçeye göre güzel bir Iphone al.Bu lg samsung huawei falan geç bunlar hikaye.Android beş para etmez. Ben Iphone XR aldım ve şuan çok memnunum. Iphone al derim yani.
ne demek istedigini tam anlamadım tekrar açarmısın rica etsem...