Telefon alacağım fakat aklımda sorular var?

Bu konuyu okuyanlar

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum iPhone istiyordum uzun zamandır iP7 Plus yada 6S düşünüyordum Apple cihazlarını yavaşlattığını idda edene kadar Android tarafından alınabilecek bi telefon göremiyorum Samsung S8 ilgimi çekiyor fakat devasa teknoloji içeren bi telefon üstün bi amiral gemisi oldugunun farkındayım ama en küçük düşüşte bana çok masraf çıkartacak bi cihaz ayrıca samsung piyasasını bilirsiniz 3500 küsür tl vereceğim satarken çok ucuz kelepir fiyatına geçireceğim çok kararsız kaldım Note Fan Edition 2.300 civarlarında ithalatcı garantili alınırmı bilemiyorum ben böle gösterişli kullanabileceğim bi cihaz arıyorum bütün modellere göz attım ama hiçbiri ilgimi çekmedi sizce ne yapmalıyım çok kararsızım bütçe sorun değil max 4 bine kadar çıkabilirim iPhone 8 önerenler olacak yada plus modelini ben tercih etmiyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum iPhone istiyordum uzun zamandır iP7 Plus yada 6S düşünüyordum Apple cihazlarını yavaşlattığını idda edene kadar Android tarafından alınabilecek bi telefon göremiyorum Samsung S8 ilgimi çekiyor fakat devasa teknoloji içeren bi telefon üstün bi amiral gemisi oldugunun farkındayım ama en küçük düşüşte bana çok masraf çıkartacak bi cihaz ayrıca samsung piyasasını bilirsiniz 3500 küsür tl vereceğim satarken çok ucuz kelepir fiyatına geçireceğim çok kararsız kaldım Note Fan Edition 2.300 civarlarında ithalatcı garantili alınırmı bilemiyorum ben böle gösterişli kullanabileceğim bi cihaz arıyorum bütün modellere göz attım ama hiçbiri ilgimi çekmedi sizce ne yapmalıyım çok kararsızım bütçe sorun değil max 4 bine kadar çıkabilirim iPhone 8 önerenler olacak yada plus modelini ben tercih etmiyorum.
4 bin tl ye kadar çıkarım diyorsun daha ne istiyorsun ki kardeş ne işin var 6s ile falan al note8 her türlü fazlasıyla görür işini

M

Murat Burç

SDN Okuru
4000e Note 8 TR garantili var. 3400e ithalatçı garantili var. 4000e mate 10 Pro alırdım 2800e 6GB 3000E 8GB RAM'li oneplus 5t var metql kasa ve çok uzun süre götürecek bir cihaz

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
iphone i direk ele bi kere plus almiyosan hıc bulaşma android tarafında şuan en mantiklisi note8

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
gösteriş için cihaz mı alınır yapmayın Allah aşkına.Yine'de çok gösteriş ve ikinci el satışta sorun istemiyorsanız 7 plus alın ancak 2-3 süre sonra oda yavaşlatılır.Hocam birde bir cihaza 4 yıl kullandıktan sonra ne kadara satmayı düşünüyorsunki (telefonu 3-4 yıl kullanacağını var sayıyorum)Sana önerim mate 10 pro veya note 8 alman o cihazlar iphone x'dan daha iyi (bana ve bir çok kişiye göre) diğer kişilere göre de rakibi.

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Huawei P10 almayı düşünüyorum memnunmuydun kullandığın modelden?

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei P10 almayı düşünüyorum memnunmuydun kullandığın modelden?
Memnunum cihazı görenler iPhone mi diyordu başta sölemeden anlaşılmıyor zaten fakat biraz tatmin olmak istiyorum iPhone 7 Plus var kafamda ?

4000e Note 8 TR garantili var. 3400e ithalatçı garantili var. 4000e mate 10 Pro alırdım 2800e 6GB 3000E 8GB RAM'li oneplus 5t var metql kasa ve çok uzun süre götürecek bir cihaz

Kardeşim Samsung Gerekli Desteği Vermiyor 4 bin TL verip çöpe atmak istemiyorum S8 içinde öyle

4 bin tl ye kadar çıkarım diyorsun daha ne istiyorsun ki kardeş ne işin var 6s ile falan al note8 her türlü fazlasıyla görür işini

6S 2700 TL hepsiburadada o yüzden yazdım yorumlar için iPhone 7 Plus alacak kadar bütçe biriktireceğim önümüzdeki ay alabileceğim 4 e o yüzden çıkabilirim dedim oda güvenli bi cihaz olsun dedim 2 sene idare etse yeter beni nası olsa yavaşlatacaklar. Androide 3 4 bin verip kazık yemiş gibi hissediyorum korku var yani durduruldu hatasıdır vs düşmesi garantide cihaz değişimi olmaması ekran kırılsa masrafı telefondan pahalı çıkacak

Son düzenleme:

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
iphone 7 32gb alınır keyfine bakılır bence

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Şu anda telefon almak mantıklı değil. Mobil dünya kongresini bekleyip Nisan ayında yeni gelen telefonlardan birini almak daha mantıklı olacaktır. Telefon alınacak zamanlar Nisan-Temmuz ve Eylül-Kasımdır. Bu zamanların biri Mobil dünya kongresi sonrası satışa çıkan telefonların zaman dilimi diğer ise IFA fuarı :). Bence bekleyin. 2017 bitti artık.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
5T'de hafıza kartı girişi yok arkadaşlar. 64GB Hafıza kartı da yollanmıyor
Bence OnePlus 5T al Hem geldi Hepsiburada'ya. 128 GB tam 2999 TL. Yanında 64 GB MicroSD kart yolluyorlarmış.

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şu anda telefon almak mantıklı değil. Mobil dünya kongresini bekleyip Nisan ayında yeni gelen telefonlardan birini almak daha mantıklı olacaktır. Telefon alınacak zamanlar Nisan-Temmuz ve Eylül-Kasımdır. Bu zamanların biri Mobil dünya kongresi sonrası satışa çıkan telefonların zaman dilimi diğer ise IFA fuarı :). Bence bekleyin. 2017 bitti artık.
O aylarda iPhone 9 yada 11 alacak bütçem olmayacak Android istemiyorum zaten şuan aklımad iP7 Plus var Şubat yada mart ayında almayı düşündügüm

zafer333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla ben note 8 hayatta almam aldım sattım çünkü devamlı tamam tasarım kamera olarak mükemmel hala bana göre androidin sorunlarını gideremediler kardeşim ile beraber note 8 imiz vardı iki telefonda da İnstagram çöküyordu ben 5000 tl verdiğim telefonda uygulama çökmesi niye yaşayım bu yüzden iPhone x geçtim kafam rahat

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
İthalatçı Note 8 var Samsung 2 yıl mis gibi garanti veriyor ayrıca İphonelar yavaşlatılıyor habersizce zaten

baymanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gösteriş istiyorsan 6100 tl verip iphone x alacaksın

Samet198455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tek Kelime ile ıphone almanı tavsiye ederim fakat plus al çünkü pil performansı çok iyi.ıphone Siri si yeter önce androıd ciler bu alan da ıphona yetişsin daha Bi bixby bile geliştiremeden üst model çıkartma peşindeler ne demek istediğimi anlamışsındır.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Samsung S7 Edge'den iPhone 7 Plus'a geçtim. S7 Edge performansı 7 Plus'tan daha kararlı ve hızlı çalışıyor.

Samsung servisinde sıkıntı çektim. Cihazıma servis sahip çıkmayıp kullanıcı hatası diye yüzüstü bıraktılar. Sırf servisi var diye Apple aldım. (5 yıldır iOS kullanıyorum) Çoğu zaman S7 Edge'i arıyorum işlevsellik olarak çok lazım olduğu zamanlar oluyor. iPhone'da kuru kuru sosyal uygulamaları kullanıyorum. Tek beğendiğim yanı bataryası, 1 günü çok rahat çıkarıyor.

CankatToprak

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1

4000e kadar çıkabiliyorsan ve gösteriş istiyorsan sana bi uyum paketi yapalım. Al iPhone 6s'ini. Sonra Apple Watch al. Son olarakta Apple'ın çıkardığı kablosuz kulaklık var ya Airpods galiba ondan aldın mı mükemmel bir uyum ve gösteriş olmuş olur. Tabi 4000i sıfır olarak geçer mi bilemem ama bazılarını 2.el olarakta alabilirsin temizinden. Fikir benimkisi...

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
1 ay kadar önce 7 plus aldım. Sebebi ise 5S imin beni sorunsuz 3 sene boyunca götürmesi , sorun çıkarmama sı idi fakat şuan diyorum ki ; Keşke biraz daha bekleyip OnePlus5T alsaydım.Yüz okuması harika çalışıyor.Touchid beni uyuz ediyor.

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iPhone 7 Plus güncel bi cihaz olduğu için max ömrü 3 yıl diye düşünüyorum ben yavaşlatılsa bile en azından 2.5 yıl rahat sıkıntı çıkarmayacağı düşünüyorum Android kadar hızlı şarj dolmasada kafam rahat olacak herhangi bi sorunda apple ile görüşeceğim ayrıca gösteriş yönünden çift kamerası ve tasarım olarak beni tatmin edecek bi cihaz Android'e okadar para verip durduruldu hatası almaktansa iPhone yeğlerim

1 ay kadar önce 7 plus aldım. Sebebi ise 5S imin beni sorunsuz 3 sene boyunca götürmesi , sorun çıkarmama sı idi fakat şuan diyorum ki ; Keşke biraz daha bekleyip OnePlus5T alsaydım.Yüz okuması harika çalışıyor.Touchid beni uyuz ediyor.
Neden memnun değilsin?

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
iPhone 7 Plus güncel bi cihaz olduğu için max ömrü 3 yıl diye düşünüyorum ben yavaşlatılsa bile en azından 2.5 yıl rahat sıkıntı çıkarmayacağı düşünüyorum Android kadar hızlı şarj dolmasada kafam rahat olacak herhangi bi sorunda apple ile görüşeceğim ayrıca gösteriş yönünden çift kamerası ve tasarım olarak beni tatmin edecek bi cihaz Android'e okadar para verip durduruldu hatası almaktansa iPhone yeğlerim

Neden memnun değilsin?
Touch ID düzgün çalışmıyor.Bu yeterince deli ediyor. 5T deki yüz okuma güzel çalışıyo gibi . Portre modu güzel ne yalan söyliyim.

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Touch ID düzgün çalışmıyor.Bu yeterince deli ediyor. 5T deki yüz okuma güzel çalışıyo gibi . Portre modu güzel ne yalan söyliyim.
7 Plusun Touch ID nası düzgün çalışmıyor her bastığında açmıyor heralde ekranı ?

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
7 Plusun Touch ID nası düzgün çalışmıyor her bastığında açmıyor heralde ekranı ?
Parmaklarım ufacık terlesin hiç bir şekilde açmıyor bazen hiç okumuyor.Çalıştığım yer sıcak olduğundan ellerim terliyor ve her seferinde parola girmek zorunda kalıyorum.Yazılımla ilgilimi bir sorun var bilmiyorum .

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Parmaklarım ufacık terlesin hiç bir şekilde açmıyor bazen hiç okumuyor.Çalıştığım yer sıcak olduğundan ellerim terliyor ve her seferinde parola girmek zorunda kalıyorum.Yazılımla ilgilimi bir sorun var bilmiyorum .
Huawei P9 Lite 2017 var bende terleyince oda açmıyor parmak izini bence genel bişey bu terleyince acmıyor

baymanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Huawei p9 lite 2017 de süper bir telefondur. Bence değiştirmeye hiç gerek yok...

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei p9 lite 2017 de süper bir telefondur. Bence değiştirmeye hiç gerek yok...
Ekran döndürme kapalı oldugu zaman bazen kendi kendine dönüyor ufak dokunuşlarda ekran görüntüsü alıyor yanlışlıkla arıyor birilerini telefon elimdeyken bi çok sevmediğim kendi kendine hareketleri var zaten uzun zamandır iOS kullanmak istiyordum 7 yada plus modelini almayı düşünüyorum