Telaffuz geliştirici (benim yazdığım ve sizden destek bekliyorum)

Bu konuyu okuyanlar

ersyn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kendi yaptığım bir uygulama var.
Yaptığım uygulamayı indirip kullanmanızı rica edicem. Program ne işe yarıyor diceksiniz.Kısaca açıklayayım:
Uygulama internet bağlantısı gerektirir.

Eğitim ve Oyun modu olarak ikiye ayrılıyor.

EĞİTİM MODU:

40 tane dilde yazdığınız kelimeleri dinleyebiliyosunuz.Bunların 20 sinde (türkiyede bu sayı 20) ek olarak sizde duyduğunuzu

söyleyebiliyorsunuz ve program size % kaç doğru söylediğinizi geri bildiriyor.Bu sayede telaffuzunu geliştirebilirsiniz.

OYUN MODU :

oyun modunda iki oyun mevcut.Biri hangman(adamasmaca) : bu oyunda 3 tane zorluk seviyesi var.Şansa kelime gelicek karşınıza ve telaffuz ediceksiniz

söylediğiniz telaffuza göre adam asmaca oyununu oynucaksınız.

diğer mod ise : arkadaşınızla birlikte TEK TELEFONDA 2 OYUNCU oynucaksınız.İki kişide duyduklarını söyleyecek ve sonuç ekranı açılıcak ikinizinde % si yazılacak ve kupa kaldırıcaksınız.Bu sonuç ekranının ekran görüntüsünü sağ altta olan tuşa basarak FACEBOOK,TWITTER,GMAIL,BLUETOOTH.. ta paylaşabilirsiniz.

UYGULAMAYA MENU EKLEDIM. UYGULAMA AÇIKKEN MENU YE BASARSANIZ KARŞINIZA KULLANIŞLI BİR MENU AÇILACAKTIR.BURDAN KULLANIM KLAVUZU,KALVYE DİLİ DEĞİŞTİRME FEED BACK(BANA BURDAN MAİL ATIN LÜTFEN GÖRÜŞŞERİNİZİ) ,SHARE (PAYLAŞABİLİRSİNİZ UYGULAMAYI İSTEDİĞİNİZ BİR ORTAMDA)

https://market.android.com/details?i...projesi.donem1

Uygulamanın adı : PRONUNCIATION CONTROLLER FREE

İSTEDİĞİ İZİNLER
Sd karta yazma isteği : çünkü ekran görüntüsünü istediğinizde telefona kaydedip face de paylaşma olduğundan(challenge mode içinde) bu izin gerekli
İnternete bağlanma isteği : çünkü dinleyeceğiniz ses için gerekli.

Dikkat edin uygulamanın versiyonu 3.0.9 dir.
Lütfen bu arkadaşınıza (bana
biggrin.png
) destek çıkın
smile.png
7aiSP7v-6EJ2359TBbiLf8SmjtL11x7GQNGEF4QjDBZN641Sh2vj0FRZXN-pfxhEckU=h230
VMNm5QR7NOri_G7pw0qwwLwLXbD6xTLA1kQWMmEbVhu16W8BYKhvV4stXYKjsJwKeWhF=h230
bI3qH8UtqhX8Kw1lbKLdjBW7brtFYh6FfI-WyZxLvF-Qu0-MhS79O1Ma2lIvfXW5wfw=h230
CdxQEIBvqLF3skKLXRWI9D9NQh-nfZSEyB6_kR5JAbMtjy5Z-zEVEZDFpwqwhOT3t58-=h230
v7rTlxwSd2NK0wMtiWzREDBzizuBCzwUeuvWZShXQudAdJfQaLZteByi4KM3wYgOnwgh=h230