Tekstil sektöründe e ticaret

Bu konuyu okuyanlar

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Dostlar merhaba. Denizli'de tekstil dükkanımız var ve bir çok çeşit ev tekstili ürünlerimiz var. Havlu,bornoz,pike,peştemal bornoz,perde,çarşaf vb. gibi bir çok ürünümüz var çok şükür ürünlerimiz güzel müşteriler memnun ama sadece dükkanda olduğu için çoğu insanlar bu ürünlerden bi haber o yüzden bir e ticaret yapma fikri aklımıza geldi zaten bulunduğumuz yerde e ticaret ile uğraşıp bizim sattığımız ürün gibi satan bir abi var ve her gün kargo alıp götürüyor satışları iyi diyebiliriz 6 senedir bu işin içinde, bizde bu site işlerinde profesyonel bir abiyle konustuk 1250 TL civarına bize 0 dan bir e ticaret sitesi tasarlayacak ödeme sistemi vs hepsini çözecek sanal pos olayını sormuştum izmirde bir şirket varmış sanırım o sanal pos olayını basit bir şekilde hallediyormuş bana öyle söyledi. Bu fikirden öncede hepsiburada,n11 gibi yerlerde satış yapma fikri vardı aklımızda cidden süper siteler fakat biraz bu olay üstüne araştırdım ev tekstilinde hepsiburada %25 komisyon alıyor ve kargoyu 50 TL üstünde bize ödettiriyor + para hesaba 24 gün sonra geçiyor ve üyelik onaylattırma ve o fotoğraf çekimleri filan baya zora benziyor. Tamam kendi sitemizdede fotoğrafları güzel koyarız ama aşırı profesyonel için şuan yapamayız yani sizce kendi sitemizi açıp satış yapmak mantıklımı yani bu düşünce size nasıl geliyor fikir almak düşüncelerinizi almak için bu konuyu açtım umarım keyifli bir sohbet döner.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
N11, ePttAVM ve e-ticaret sitesi yöneten biri olarak sana önerim fiyat rekabeti edebilirsen N11 ile başla, edemezsen komisyonun düşük olması için ePttAVM kullan. Hepsi Burada komisyon olarak her zaman en fazlasını alan olmuştur. Kendi web siteni kurman en az 2 yıllık ince emek ister çünkü Google aramalarında rakibin amazon,n11,hb,gg gibi siteler. Kendi sitenden satış yapman için çok beklemen gerekecek. 1250 TL ile kalmaz, en masrafların olur. Yıllık giderlerini dahil etmiyorum bile buna. Sanal pos için PayTR kullan, modülü sitene entegre ettirmen yeterli. En uygun komisyonlar ve ertesi gün ödeme var.

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
N11, ePttAVM ve e-ticaret sitesi yöneten biri olarak sana önerim fiyat rekabeti edebilirsen N11 ile başla, edemezsen komisyonun düşük olması için ePttAVM kullan. Hepsi Burada komisyon olarak her zaman en fazlasını alan olmuştur. Kendi web siteni kurman en az 2 yıllık ince emek ister çünkü Google aramalarında rakibin amazon,n11,hb,gg gibi siteler. Kendi sitenden satış yapman için çok beklemen gerekecek. 1250 TL ile kalmaz, en masrafların olur. Yıllık giderlerini dahil etmiyorum bile buna. Sanal pos için PayTR kullan, modülü sitene entegre ettirmen yeterli. En uygun komisyonlar ve ertesi gün ödeme var.
Şimdi özellikle dikkate alıp güzel yorumun için teşekkür ederim. Şöyle bir şey var siteyi artık kafaya koyduk siteyle eş zamanlı olarak N11 veye ePttAvm'ye demi girsek diye düşündüm şuan aslında zaten stoğumuz var çok şükür sence nasıl olur dostum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Önemli olan fiyatta tutturmak. Elbette hem web aç aynı zamanda platformları kullan. Sitenizi kuracak kişi hazır script ile kuracak sanırım. Ornek sitesi var mı?

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Önemli olan fiyatta tutturmak. Elbette hem web aç aynı zamanda platformları kullan. Sitenizi kuracak kişi hazır script ile kuracak sanırım. Ornek sitesi var mı?
Özelden detayları aktardım reklam olmasın diye burdan yazmadım.