Teknosa Turuncu İndirim (25 Şubat)

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Teknosa turuncu indirim yine devam ediyormuş arkadaşlar. Facebook sayfasından öğrendiğim kadarıyla yüzde 50 indirim diyorlar.

Hatta bir de video yayınlamışlar.
Geçen gittim TV almak için ama karar veremedim. Samsung'un 8000 serisi 52 inçlik bir LCD TV'si :( kodunu hatırlayamadım iyi mi?

Bu sefer ne olacak bilemiyorum.

Bu da kampanyanın afişi

teknosa.png

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
%50'ye varan indirimlerle diyor da yaklaşık 2-4 hafta önce (tam ne zamandı hatırlamıyorum) bu indirimi daaha önce de yapmışlardı. O zaman gidip baktığımda üzeri çizilip indirimli fiyatı gösteren fiyat etiketinde üzeri çizilen fiyatların piyasa fiyatlarının oldukça üzerinde olduğunu gördüm. Örneğin 22" bir LED TV üzeri çizilen fiyatı 700 küsur, indirimli fiyatı 548... Normal fiyatı 580-600.. tamam bir miktar indirim var ama öyle abarttıkları kadar değil. Yani önce bindirim sonra indirim söz konusu...

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
piyasa denetlenmeli,böyle hileli reklam yapanlara ceza verilmeli. 700 liralık ürünü misal 450 ye veriyorum diyen firmaya,göster bakayım bundan önceki 700 liralık fişleri denmeli.

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LED ler varken LCD ye boşuna para verme derim. Gayet makul bi fiyat bulursan öyle al bence
teknosanın bindirimleriyle artık ilgilenmiyorum. hepsi aynı. %50 diyorlar. bakıyorsun %10 indirim var ya da yok. neymiş asıl fiyatı üzerinden indirim yapıyormuşmuş. zaten ilk çıktığı fiyat 3 ay sonrada aynı kalacak diye bişey yok. mecbur düşecek.
sanırım bizi yolunacak tavuk gibi görüyorlar

orh_an

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu turuncu indirimleri Vatan bilgisayarın %25 indirimine denk getiriyorlar ancak teknosa inandırıcı değil ve gerçek anlamda indirimde olan ürünler de her mağazada ancak 1 adet oluyor ve almakta mucize o yüzden şahsım olarak teknosa artık ilgimi çekmiyor.

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonlarda %47'ye kadar indirim var diyo yarın gidip bakıcam.

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
aralık ayında mı ne yapmıslardı ındırım kampanyasını gıttım urunlerını ınceledım sonra yan magzada bimeks vardı bimeksin urunlerı yuzde 25 ucuzdu bimeks indirimde yapmamıstı

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bu sabah gittim Telfon almaya ama fos resmen ,yaw Vatan'ın bile ürünleri daha ucuz

hamzatbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tırı Vırı.... Rezalet resmen rezalet sanki iyi bir indirim yapmışlar gibi sabah utanmadan çok kalabalık olur diye gelenlere numara vermişler. Kendilerini ne sanıyorlar bunlar. Ayrıca adam gibi hiç bir şeyde indirim yok. Modeli geçen bir kaç üründe indirim vardı gerisi hikaye... Adamlar önce kaldırmış sonra indirmiş... :) ve bunada indirim demişler yazıklar olsun. Teknosaya güvenim kalmadı açıkcası.

EXGHOST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
az önce gittim dvd ile 16gb usb alacaktım bitmiş kaç adet vardı diye sordum 1 adet dvd 2 adet 2usb :D indirime bak :D

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu indirimlerden yararlanmak için turuncukartın mı olması gerekiyo?

Son mesajlar