Teke Tek İnternet Üzerinden C++ ve Qt Dersi

Bu konuyu okuyanlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
c-plus-plus.png
qt-udemy-e1464728343527.png

Merhaba arkadaşlar.
Türkiye'de önemli kurumsal bir kurumda çalışmakta olan 29 yaşında bir bilgisayar mühendisiyim.
Hafta sonu boş vakitlerimde forumdaki arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve boş vakitlerimi değerlendirip zaman geçirebilmek amacıyla internet üzerinden uygun bir ücret karşılığı teke tek C++ ve Qt dersler veriyorum.

Eğitimden biraz bahsedeyim.
Beginner, Pre-Intermediate ve Intermediate seviyelerine hitap ediyor.
Skype üzerinden görüntülü konuşma ve masaüstü yöneticileri ile bilgisayara bağlanma şeklinde gerçekleştiriyorum.
Bu bağlamda eğitimi alan kişilerin tek ihtiyacı kulaklık ve mikrofona sahip olmaları.

Eğitimin genelden başlayıp özele doğru ilerliyor.
Hangi konuları yüzeysel geçmek, hangi konuları daha derin işlemek mevzusu, sizden gelen talep ve isteğe bağlı olarak değişebiliyor.
Cumartesi ve Pazar günü 3 saatlik seanslardan oluşuyor, her saat 6, 7 dakika kadar mola verilebiliyor.
Bu sayede bir ayda 24 saat eğitim görmüş oluyorsunuz.

Benden alacağınız eğitimin şu avantajları var.

Çoğunlukla pek kullanılmayan teorik bilgiler yerine, daha çok sektöre yönelik ve iş bulmanıza doğrudan veya dolaylı katkı sağlayacak konular üzerinde yoğunlaşıyorum.
Tek öğrenciye tek öğretmen şeklinde gerçekleştiği için süreç oldukça verimli geçiyor.
Öğrenen kişileri sıkmadan, daha samimi teke tek gerçekleşen sohbetler, kişilerin memnun kalmalarını sağlıyor.
Klişe ve tabusal konulara bağlı kalmak yerine gerek Linux olsun, gerek grafik ve ses işleme olsun birçok farklı alandan yeri geldiğinde örnekler verip arkadaşlarımıza geniş bir yelpaze sunuyorum.
Aynı zamanda sektördeki bireysel tecrübelerimi de bire bir örneklerle aktarıp yeni bir bakış açısı, ufuk ve vizyon kazandırmayı hedefliyorum.

Bu bağlamda üniversitede göreceğiniz veya görmüş olduğunuz eğitimden daha verimli olduğunu iddia edebilirim.

İletişim veya daha ayrıntılı bilgi almak için mail adresimi kullanabilir veya forum üzerinden özel mesaj atabilirsiniz.
[email protected]

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Başarılar dilerim.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Ben de öğrencilerime şimdiden başarılar dilerim hehe :D