Technopat'den gerçekten nefret ediyorum !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Katılım
26 Haz 2017
Mesajlar
508
Beğeniler
177
Puanları
43
Konum
31
#41
Bir ara buna benzer uyarıyı bende almıştım. Çok uzun zaman geçmiştir üstünden. :) Tam hatırlamıyorum. Ban atılmamıştı ama özelden uyarılmıştım.
Kendi tanıdıkları biri olunca onlara söz geçiremiyorlar işte. Gine olan bizim gibi masum köylüye oluyor. :(


Orada zamanında ne günler geçirmiştim ama :D Baya tartışmalara girmiştim zamanında.
Bide o "Rhecejp Bhaltaj" ne derse begeniyorlar. "Technopat forum" diye bi konu vardi SDN'de, o kadar rezillikleri var ki. Ama rezil de olsa begeniyorlar. Lan kendilerine sovseler begenecekler.
 
Katılım
17 Kas 2017
Mesajlar
930
Beğeniler
643
Puanları
93
Konum
Azərbaycan
#42
Bide o "Rhecejp Bhaltaj" ne derse begeniyorlar. "Technopat forum" diye bi konu vardi SDN'de, o kadar rezillikleri var ki. Ama rezil de olsa begeniyorlar. Lan kendilerine sovseler begenecekler.
sosyalde 5 yıllık ban yemiştim ama 2016 yada 17 yılında açıldıydı tam hatırlamıyorum.

Bir arkadaşla konuşuyordum özelden. Orada konunun birinde fena bir tartışma çıktı. Arkadaş sonuna kadar haklıydı bende fena bir destekliyordum tabii. Recep filan geldi ortalık karıştı sonra moderasyon filan araya girdi Recepe karşı çıkan herkese ban attı. :D

Bana önce Hafif ban attılar. Ban açıldığında biraz daha recepe bir konuda mesaj attım ve güzelim yıllık olan banı yedim.

Sonra donanımcı baba forumuna geçtim. Sonrada bura. Tabii donanimci baba forumda hala varım sadece site çok çöküyor diye ben bıktım. Hiç olmazsa SDN forumda yüreğimi kimseye açabileyim diye geldim buraya. Ordada aktifim hani.
 

mttzn

Doçent
Katılım
28 Kas 2013
Mesajlar
790
Beğeniler
384
Puanları
63
Konum
İstanbul
#43
Ortamını falan bilemem ama DH dahil tüm platformlarda yazar çizerim kendi ilgi alanıma göre. Technopat donanım ve ekipman konusunda ShiftDelete ise mobil dünyada daha iyi. Bunu forumlarında da görebiliyoruz. Hatta Shiftdelete donanım anlamında çok absürt öneriler çıkıyor bunun tersi olarak da Technopat'da da telefon tavsiyesi olarak saçma öneriler geliyor.

Başka bir konu ise bazı markaları sürekli bir kötüleme eğilimi var forumdakilerden tutun iç yöneticilerine kadar, bu konudan rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim. Türkçe kullanımına karşı verdikleri cezalar bazen anlamsız gelebiliyor ama Türkçe'yi de düzgün kullandırmanın başka bir yolu da yok. Daha farklı konular daha var ama bu konulara girmeye gerek yok.
 
Katılım
22 Şub 2016
Mesajlar
966
Beğeniler
296
Puanları
63
Konum
Türkiye
#45
Forumlar da demokrasi aramak adalet dilenmek gereksiz. Tasvip edilir edilmez açıkçası forumum olsa istediğimi şutlar istediğimi yükseltirdim ve emin olun istisnalar hariç hep böyle oluyor her horoz kendi çoplugunde öter demişler o misal yani.
 
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
131
Beğeniler
7
Puanları
18
Konum
İstanbul
#46
Bu konuyu kaçıncı açışım bilmiyorum. Ama gerçekten bu forumdan nefret ediyorum. Başımdan geçen olayı özetlemek yerine direk linki atayım:
GTX 1070 Minecraft Açmıyor
Adam bana "Olgunlukta olduğunu sanmıyorum.," diyor ben de aynı şekilde karşılığını veriyorum bana ban atıyorlar. Onun banı var mı ? Yok canım hiç banı olur mu onun :D Haklıyı yaşatırlar mı hiç. Kısacası tiksiniyorum artık o forumdan. Hayır bi' de sanki ana avrad sövdüm de ban attılar. Açın bakın. Aynı tarzda cevap verdim direk "Uygünşuj Üşluyp den dolayi bhan" başlarım senin banına. Ayrıca bir de şu da var:
Bitcoin miningçiliğine hayır !
Bakabilirsiniz 1. sayfadan itibaren. Tartışma ortamıydı, o konuya girmeyeceğim fakat "Anlayabilecek kapasiten yok.," diye yanıt veriyor, aynı şekilde cevap verince gene ben ban yiyorum "Uygünşuj Üşluyp den dolayi bhan" sebebiyle.
Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarda yazın. 1-2 ay bıraktım forumu sonra adam olmuştur diye girdim gene aynı.
doğru diyosun 1 harfı yanlış yazdım diye 2 ay uyarı aldım bu ne
 
Katılım
26 Ara 2017
Mesajlar
114
Beğeniler
17
Puanları
18
Konum
Microsoft :D
#47
'Pro dan'--->'Pro'dan' Sebebi ile 1 günlük ban yedim. Bu kadar saçma bir sistem olamaz ya bir tırnak işaretini unuttuk diye ban? Hadi anlarım 2-3 kelime'nin harfini yanlış yazsam ama bu kadar da fazla. Bu kadar Türkçe'ye takınılı insanlarsa forumun ismini Technopat yerine Recep Baltaş Fan Sayfası yapsınlar. Burada Recep Baltaş vs. Kimseyi suçlamıyorum. Adam ne derse beğeniyorlar. Adam onlara sövse beğenecekler.
 
Katılım
21 Mar 2018
Mesajlar
18
Beğeniler
4
Puanları
3
Konum
Bursa
#50
"Technopat" kendilerine göre haklılar ya da size göre haksızlar bu çok önemli değil. Kullanmak istemeyen kullanmaz olur biter. Benimde rahatsız olduğum noktaları var ama mobil dışında her konuda SDN'den daha aktif bir forum. Her iki tarafından iyi ve kötü tarafları var kısacası. Eleştirmek yerine faydalanmak lazım
 
Katılım
5 May 2018
Mesajlar
1,217
Beğeniler
399
Puanları
83
Konum
Ankara
#51
technopatın en ufak bir yazım hatasına böyle davrandığını bilmiyordum. neyse eğlence başlasın o zaman biraz kızdırıyım onları :D
 

Benzer Konular

Üst
stat counter