Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşlar
https://www.google.com.tr/url?sa=t&...FjAAegQICRAB&usg=AOvVaw2dmOxLMyj31qs_UTXF_ANw
Görürsünüz ilk çıkan şeyi. Onu kopyaladim bir konu açtım acmadılar konuyu :D
Hani kendinizi eleştiriyordunuz, objektiftiniz :D
Bunlar tam yalaka. Bir daha takılmam zaten 272924748 yılda bir giriyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aynısını mesaj olarak bir konuya yazdim, sildiler. Bi kez daha yazdım konuyu kilitlediler. Sorunca objektifler :D
Tabi iyi insanlar da var onlara lafım yok.

Son düzenleme:

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Teknopat çok gözel forumdur ve gözel Türkçemizi düsgün kullanalım kullanmayanlayı uyaralım. [emoji14]

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Teknopat çok gözel forumdur ve gözel Türkçemizi düsgün kullanalım kullanmayanlayı uyaralım. [emoji14]
"Technopat" Biz Turyqçeyi Düzqün Qullaynıqryız Anlaqdınyız Mıq ?
İsim = Technopat.
Türkçeyi düzgün kullanalım beyler.
İsim = Technopat
...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Technopat =
Gereqtyasfiz Mesajlktardawruın dolwqyı 125612956981235189256 asüawr baqhn.
Bide Turyqce Yazqım Haqtusı Vaqrq.
Fakat isim = Technopat.
Yani şimdi anlayamadım, problemi çözelim:
Turyqçeyi düzgün kullanın diyolar ama isim technopat.
Böyle bi mantık görmedim. Adamlar Turyqçeyi bırak mantık konusunda da master yapmış.
Einstein bunu çözemedi ben çözdüm beyler dağılın :3
Altyazılı hali ne zaman gelicek?

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Altyazılı hali ne zaman gelicek?
Kusura bakmayın ama en iyi çevirmenler bile çeviremedi.
Bakkal yazısından 10000 kat berbat, rezil.
Kısaca technopat pişmanqliyqitr
Turyqceyi çok düzgün kullanmak belli olmak isimden

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Kusura bakmayın ama en iyi çevirmenler bile çeviremedi.
Bakkal yazısından 10000 kat berbat, rezil.
Kısaca technopat pişmanqliyqitr
Turyqceyi çok düzgün kullanmak belli olmak isimden
Türkçe'yi lütfen düzgün kullanalım!

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Konuyu gördükten sonra biraz gezineyim dedim , sosyalden moderatör alımıyla ilgili bir konuya rastladım ve şu manzarayı gördüm.Şu mutluluk paha biçilemez benim için.Ne desem az , hani böyle yıllardır birşeyi beklersiniz , bir süre sonra ümidinizi kesersiniz sonradan bi anda oluverir ya , aynı hesap bendeki.Yazan adamı tanımıyorum ama ellerine sağlık.
o6XJvX.png

Şu adam zamanında ben telefona renk önerisi yaparken , açık mavi yerine "açıkmavi" yazdığım için aynı nickte bulunan hesabımı silmişti.Hala unutmuyorum bu saçma olayı.Üzerinden yaklaşık 3 yıl kadar geçti ama ilk günkü nefretimi / sinirimi korumaktayım.Kendisi yapınca bir özür mesajı bile atmıyor.Kendileri yetkili(!) ya , o istediğini yapabilir.
Hayır, öyle kolay intikam alınamaz. Bu cevabı veren kişi, yazım yanlışı olan mesajı alıntılamaktan dolayı 1 gün ceza yiyecek.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Yok abi adamlar çalışıyor ondan dedim.

Reaksiyon puanı
143
Gereksiz insanlar ve site bence. Neyse ki o tür yerlerin bir çok alternatifi (daha kalitesi) var.

B3rkayTm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''chkdsdk f:/f'' yaptığımda bunları gösteriyor. Şu işaretlediğim kısımda bir sorun var sanırım disk yönetimi kısmında ayrılmamış alanım yok nasıl düzeltebilirim?
technopattan geldim ve şu metindeki yazım yanlışı bulunuz lütfen, ban sebebiymiş :D
Oysaki kuralları tek tek okuyup foruma yeni katılmıştım

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Benim gördüğüm kadarıyla imla hatası var. Virgül kullanmayı unutmuşsun.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar bu siteden nefret ediyorum. Hani nasıl desem. Türkçeyi azıcık minnacık yanlış yazınca direk 2 gün yetkiyi kısıtlıyorlar. İnsanları desen zaten orada dolaşan insanlar hemen laf atıyor şu şekilde:
Ben RX480 mi yoksa GTX 1060 mı diye bir konu açmıştım bir tanesi yazmış ki:
Öyle yeni konu açmak kolay git bir araştır.
Ryzen 5 1600 için RAM ve anakart önerisi diye bir konuya da msı a320m yazmıştım bir tanesi gelmiş diyor ki:
Bilginiz yoksa insanları yanlış yöne yöneltmeyin. Nedenini sorduğumda da 4 tane RAM slotu olması gerekiyor diyor. Anırarak gülesim geldi. Herkes ille de 32GB ram mi yapmak zorunda ? 32GB ram yiyen oyunda yok :D GTA5 her şey full 8K açsan en fazla 16GB ram yer adam diyor ki 4 tane ram slotu olması lazım. O zaman B serisi olup ta 2 tane RAM slotu olan anakartlar çok kötü ?
Kısacası bu forumun ne insanları iyi ne de moderatörleri. Türkçeyi gıdım yanlış yazınca direk yetki kısıtlamak nedir ?? Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye yetki kısıtlayan bir siteden bahsediyoruz.
Technopat.net pişmanlıktır !!
Savunacak kişiler de adam gibi konuşsun hakaret falan etmesinler.

Konuyu hortlatmış gibi oldum fakat o sorunu bugün bende yaşadım yeni bir konu açmamak adına sorunumu burda dile getirmek istedim. Sırf bir kelimenin baş harfini küçük yazdım diye ceza yedim. Gerçekten bu tür ufak şeylere, gereksiz katı cezalarla büyüyebileceklerini zannediyorlar ve çok fazla yanılıyorlar. Tekrardan anladım sürekli ShiftDelete.Net’e takılmamın sebebini.

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
"Yazım yanlışı olan postu alıntılamak"
LAN BÖYLE BAN SEBEBİ Mİ OLUR O YANLIŞ YAPMIŞ ADAMA BAK :D
SONRA "alinyilatyarak kimehe dediğihinizi söyğyleyebilirsiniz." DİYORSUNUZ :D
E BEN DE ALINTILADIM YANİ BAN ATMAMAN LAZIM BÖYLE KURALIN BEN :D :D :D
Acınası...

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar bu siteden nefret ediyorum. Hani nasıl desem. Türkçeyi azıcık minnacık yanlış yazınca direk 2 gün yetkiyi kısıtlıyorlar. İnsanları desen zaten orada dolaşan insanlar hemen laf atıyor şu şekilde:
Ben RX480 mi yoksa GTX 1060 mı diye bir konu açmıştım bir tanesi yazmış ki:
Öyle yeni konu açmak kolay git bir araştır.
Ryzen 5 1600 için RAM ve anakart önerisi diye bir konuya da msı a320m yazmıştım bir tanesi gelmiş diyor ki:
Bilginiz yoksa insanları yanlış yöne yöneltmeyin. Nedenini sorduğumda da 4 tane RAM slotu olması gerekiyor diyor. Anırarak gülesim geldi. Herkes ille de 32GB ram mi yapmak zorunda ? 32GB ram yiyen oyunda yok :D GTA5 her şey full 8K açsan en fazla 16GB ram yer adam diyor ki 4 tane ram slotu olması lazım. O zaman B serisi olup ta 2 tane RAM slotu olan anakartlar çok kötü ?
Kısacası bu forumun ne insanları iyi ne de moderatörleri. Türkçeyi gıdım yanlış yazınca direk yetki kısıtlamak nedir ?? Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye yetki kısıtlayan bir siteden bahsediyoruz.
Technopat.net pişmanlıktır !!
Savunacak kişiler de adam gibi konuşsun hakaret falan etmesinler.
valla ben oradan geldim :D

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Bilgi paylaşımı için girdiğim bir site. 11. kez Yazım hatasından dolayı yasaklandım ve şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kendi moderatörleri bile Türkçeyi bilmiyor. Yazım hatası yaptığımı idda ettikleri mesajı düzenleyip kurallara uygun bir hale getirmişler güya ama -az önce kullandığım ama bağlacı!) baştan aşağı yazım hatası yapıp göndermişler. Arkadaş ne zamandan beri ama/fakat gibi bağlaç kullanılan cümlede bağlaçtan sonra nokta koyulup cümleye büyük harfle başlanılıyor ?

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Bilgi paylaşımı için girdiğim bir site. 11. kez Yazım hatasından dolayı yasaklandım ve şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kendi moderatörleri bile Türkçeyi bilmiyor. Yazım hatası yaptığımı idda ettikleri mesajı düzenleyip kurallara uygun bir hale getirmişler güya ama -az önce kullandığım ama bağlacı!) baştan aşağı yazım hatası yapıp göndermişler. Arkadaş ne zamandan beri ama/fakat gibi bağlaç kullanılan cümlede bağlaçtan sonra nokta koyulup cümleye büyük harfle başlanılıyor ?
:D
Ya hangi konu oldugunu hatirlamadigim bir konuda bu linki paylastim. Sildiler ve ceza yemedim :D Birkac kere daha paylastim bu sefer silip konuyu kilitlediler.
2 ay sonra falan gene o linki paylastim baska bir konuda, bi baktim linki engellemisler :D
Not defteri acip o linki yazip hizliresime yukleyip hizliresim linkini attim bu sefer. Sosyal disi resim kullanimi yasak BAHANESİYLE ban attilar mesaji duzenleyip :D
Ve diyorlar ki siz bunu paylastiniz diye zorumuza gitmedi, sosyal disi resim servisi kullandiniz diye ban attik dediler.
Gel de inan simdi :D
O zaman neden ilk basta o linki engelleyip mesaji sildiniz :D

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
:D
Ya hangi konu oldugunu hatirlamadigim bir konuda bu linki paylastim. Sildiler ve ceza yemedim :D Birkac kere daha paylastim bu sefer silip konuyu kilitlediler.
2 ay sonra falan gene o linki paylastim baska bir konuda, bi baktim linki engellemisler :D
Not defteri acip o linki yazip hizliresime yukleyip hizliresim linkini attim bu sefer. Sosyal disi resim kullanimi yasak BAHANESİYLE ban attilar mesaji duzenleyip :D
Ve diyorlar ki siz bunu paylastiniz diye zorumuza gitmedi, sosyal disi resim servisi kullandiniz diye ban attik dediler.
Gel de inan simdi :D
O zaman neden ilk basta o linki engelleyip mesaji sildiniz :D
Güya özgür takılan bir platform. Siyasetin kol gezdiği ve kendileriyle aynı görüşe sahip olmayanları ciddi derecede sınıflaştırıcı gruplaştırıcı bir alanın olduğu bir yer. Kendiside zaten her fırsatta (Hükümete demiyorum benide bağlamaz zaten) ülke geneline laf sokma çabaları olan birisi. Ha rehberler de vs faydalı oluyor ama ne bileyim sıkıntılı bir ortam. Yazım kurallarına kendi modları bile bazen dikkat etmezken az önceki cümlede şu anda bilerek yaptığım yazım hatası ( bağlaç olan de da ayrı yazılır ) diye anında cezayı çakan bir sistemleri var. Modlarıda yasaklasınlar o zaman. Neyse herkesin kendi sitesi ve işleyişi. Açıkçası SDN forum oraya göre her zaman daha rahat geldi bana çünkü ne siyaset var ne de abzürt bir sebepten dolayı yasaklanacak mıyım korkusu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...