Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

''chkdsdk f:/f'' yaptığımda bunları gösteriyor. Şu işaretlediğim kısımda bir sorun var sanırım disk yönetimi kısmında ayrılmamış alanım yok nasıl düzeltebilirim?
technopattan geldim ve şu metindeki yazım yanlışı bulunuz lütfen, ban sebebiymiş :D
Oysaki kuralları tek tek okuyup foruma yeni katılmıştım

Arkadaşlar bu siteden nefret ediyorum. Hani nasıl desem. Türkçeyi azıcık minnacık yanlış yazınca direk 2 gün yetkiyi kısıtlıyorlar. İnsanları desen zaten orada dolaşan insanlar hemen laf atıyor şu şekilde:
Ben RX480 mi yoksa GTX 1060 mı diye bir konu açmıştım bir tanesi yazmış ki:
Öyle yeni konu açmak kolay git bir araştır.
Ryzen 5 1600 için RAM ve anakart önerisi diye bir konuya da msı a320m yazmıştım bir tanesi gelmiş diyor ki:
Bilginiz yoksa insanları yanlış yöne yöneltmeyin. Nedenini sorduğumda da 4 tane RAM slotu olması gerekiyor diyor. Anırarak gülesim geldi. Herkes ille de 32GB ram mi yapmak zorunda ? 32GB ram yiyen oyunda yok :D GTA5 her şey full 8K açsan en fazla 16GB ram yer adam diyor ki 4 tane ram slotu olması lazım. O zaman B serisi olup ta 2 tane RAM slotu olan anakartlar çok kötü ?
Kısacası bu forumun ne insanları iyi ne de moderatörleri. Türkçeyi gıdım yanlış yazınca direk yetki kısıtlamak nedir ?? Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye yetki kısıtlayan bir siteden bahsediyoruz.
Technopat.net pişmanlıktır !!
Savunacak kişiler de adam gibi konuşsun hakaret falan etmesinler.
Konuyu hortlatmış gibi oldum fakat o sorunu bugün bende yaşadım yeni bir konu açmamak adına sorunumu burda dile getirmek istedim. Sırf bir kelimenin baş harfini küçük yazdım diye ceza yedim. Gerçekten bu tür ufak şeylere, gereksiz katı cezalarla büyüyebileceklerini zannediyorlar ve çok fazla yanılıyorlar. Tekrardan anladım sürekli ShiftDelete.Net’e takılmamın sebebini.

"Yazım yanlışı olan postu alıntılamak"
LAN BÖYLE BAN SEBEBİ Mİ OLUR O YANLIŞ YAPMIŞ ADAMA BAK :D
SONRA "alinyilatyarak kimehe dediğihinizi söyğyleyebilirsiniz." DİYORSUNUZ :D
E BEN DE ALINTILADIM YANİ BAN ATMAMAN LAZIM BÖYLE KURALIN BEN :D :D :D
Acınası...

Arkadaşlar bu siteden nefret ediyorum. Hani nasıl desem. Türkçeyi azıcık minnacık yanlış yazınca direk 2 gün yetkiyi kısıtlıyorlar. İnsanları desen zaten orada dolaşan insanlar hemen laf atıyor şu şekilde:
Ben RX480 mi yoksa GTX 1060 mı diye bir konu açmıştım bir tanesi yazmış ki:
Öyle yeni konu açmak kolay git bir araştır.
Ryzen 5 1600 için RAM ve anakart önerisi diye bir konuya da msı a320m yazmıştım bir tanesi gelmiş diyor ki:
Bilginiz yoksa insanları yanlış yöne yöneltmeyin. Nedenini sorduğumda da 4 tane RAM slotu olması gerekiyor diyor. Anırarak gülesim geldi. Herkes ille de 32GB ram mi yapmak zorunda ? 32GB ram yiyen oyunda yok :D GTA5 her şey full 8K açsan en fazla 16GB ram yer adam diyor ki 4 tane ram slotu olması lazım. O zaman B serisi olup ta 2 tane RAM slotu olan anakartlar çok kötü ?
Kısacası bu forumun ne insanları iyi ne de moderatörleri. Türkçeyi gıdım yanlış yazınca direk yetki kısıtlamak nedir ?? Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye yetki kısıtlayan bir siteden bahsediyoruz.
Technopat.net pişmanlıktır !!
Savunacak kişiler de adam gibi konuşsun hakaret falan etmesinler.
valla ben oradan geldim :D

Bilgi paylaşımı için girdiğim bir site. 11. kez Yazım hatasından dolayı yasaklandım ve şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kendi moderatörleri bile Türkçeyi bilmiyor. Yazım hatası yaptığımı idda ettikleri mesajı düzenleyip kurallara uygun bir hale getirmişler güya ama -az önce kullandığım ama bağlacı!) baştan aşağı yazım hatası yapıp göndermişler. Arkadaş ne zamandan beri ama/fakat gibi bağlaç kullanılan cümlede bağlaçtan sonra nokta koyulup cümleye büyük harfle başlanılıyor ?

Bilgi paylaşımı için girdiğim bir site. 11. kez Yazım hatasından dolayı yasaklandım ve şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kendi moderatörleri bile Türkçeyi bilmiyor. Yazım hatası yaptığımı idda ettikleri mesajı düzenleyip kurallara uygun bir hale getirmişler güya ama -az önce kullandığım ama bağlacı!) baştan aşağı yazım hatası yapıp göndermişler. Arkadaş ne zamandan beri ama/fakat gibi bağlaç kullanılan cümlede bağlaçtan sonra nokta koyulup cümleye büyük harfle başlanılıyor ?
:D
Ya hangi konu oldugunu hatirlamadigim bir konuda bu linki paylastim. Sildiler ve ceza yemedim :D Birkac kere daha paylastim bu sefer silip konuyu kilitlediler.
2 ay sonra falan gene o linki paylastim baska bir konuda, bi baktim linki engellemisler :D
Not defteri acip o linki yazip hizliresime yukleyip hizliresim linkini attim bu sefer. Sosyal disi resim kullanimi yasak BAHANESİYLE ban attilar mesaji duzenleyip :D
Ve diyorlar ki siz bunu paylastiniz diye zorumuza gitmedi, sosyal disi resim servisi kullandiniz diye ban attik dediler.
Gel de inan simdi :D
O zaman neden ilk basta o linki engelleyip mesaji sildiniz :D

:D
Ya hangi konu oldugunu hatirlamadigim bir konuda bu linki paylastim. Sildiler ve ceza yemedim :D Birkac kere daha paylastim bu sefer silip konuyu kilitlediler.
2 ay sonra falan gene o linki paylastim baska bir konuda, bi baktim linki engellemisler :D
Not defteri acip o linki yazip hizliresime yukleyip hizliresim linkini attim bu sefer. Sosyal disi resim kullanimi yasak BAHANESİYLE ban attilar mesaji duzenleyip :D
Ve diyorlar ki siz bunu paylastiniz diye zorumuza gitmedi, sosyal disi resim servisi kullandiniz diye ban attik dediler.
Gel de inan simdi :D
O zaman neden ilk basta o linki engelleyip mesaji sildiniz :D
Güya özgür takılan bir platform. Siyasetin kol gezdiği ve kendileriyle aynı görüşe sahip olmayanları ciddi derecede sınıflaştırıcı gruplaştırıcı bir alanın olduğu bir yer. Kendiside zaten her fırsatta (Hükümete demiyorum benide bağlamaz zaten) ülke geneline laf sokma çabaları olan birisi. Ha rehberler de vs faydalı oluyor ama ne bileyim sıkıntılı bir ortam. Yazım kurallarına kendi modları bile bazen dikkat etmezken az önceki cümlede şu anda bilerek yaptığım yazım hatası ( bağlaç olan de da ayrı yazılır ) diye anında cezayı çakan bir sistemleri var. Modlarıda yasaklasınlar o zaman. Neyse herkesin kendi sitesi ve işleyişi. Açıkçası SDN forum oraya göre her zaman daha rahat geldi bana çünkü ne siyaset var ne de abzürt bir sebepten dolayı yasaklanacak mıyım korkusu...

neyden dolayı ban yediniz? :D
Steamde nasıl level atlanır adlı konu açtım. Konum yayımlanmadı bile sadece onaya gitti. Akşam geldiğimde kasım ayına kadar herhangi bir etkileşimde bulunamazsınız gibi bir yazı çıktı. Birkaç bot ismi paylaşmıştım büyük ihtimalle reklam sandılar. Arada kaynadık işte bekliyoruz bakalım :D

Steamde nasıl level atlanır adlı konu açtım. Konum yayımlanmadı bile sadece onaya gitti. Akşam geldiğimde kasım ayına kadar herhangi bir etkileşimde bulunamazsınız gibi bir yazı çıktı. Birkaç bot ismi paylaşmıştım büyük ihtimalle reklam sandılar. Arada kaynadık işte bekliyoruz bakalım :D
bas git o siteden uğraşma bunlarla :D

Çoğu webmaster ve forum sitesinde varım. Onda da üyeliğim bulunsun takılırım diye kaydolmuştum. Ayrıca satış ortamım için yeni bir platform olarak gördüm. Bakalım durum böyle devam ederse dediğiniz gibi yapıcağım :)
bence youtube panel işine başla, iyi para kazanırsın... ytpara var... orada satarsın abone, like vs.

bence youtube panel işine başla, iyi para kazanırsın... ytpara var... orada satarsın abone, like vs.
Genelde şu anlık steam üzerinden uğraşıyorum. Hesap kasıp satıyorum botlarla uğraşıyorum vs. Panel işini ise araştırıyorum. Çok sevdiğim bir abimin instagram paneli var. Panel scriptleri masraflı oluyor. Ayrıca data eklemek datan yoksa api çekme işi de var. Tam olarak bilgi sahibi olmadan bu ise girmek istemem açıkçası ;)

stat counter