Technopat Gerçekleri

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hipoaktif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Recep Baltaş biraz açık sözlü bir adam, bundan dolayı pek sevilmiyor, bazı davranışları çok gıcığıma gitse bile teknik bilgisine odaklanıyorum sadece.
Ali Güngör çok kaliteli bir adam, Technopat üyelerinden ve yöneticilerinden tiksinsem bile bu adam hakkında kötü düşünemiyorum.
Modaratörleri çok kalitesiz, hayatları boyunca bir sapa balta olamamış insanları özellikle seçiyorlar muhtemelen.
Kafalarına göre banladıkları çok fazla insan var, adamlar bir üyeyi sırf gıcık olup banlıyorlar resmen.
Üyeleri zaten Recep Baltaş ne diyorsa doğrudur mantığını benisemiş, iradesi olmayan basit ve saygısız insanlar.
Ama gördüğüm kadarıyla en çok hit bunların forumunda dönüyor, ShiftDelete vb siteler her ne kadar çok kaliteli ve naif insanlar tarafından yönetilip, daha iyi içeriklerle donatılmış olsa bile bu siteyi geçemiyorlar ne yazık ki.
Çokluğun olduğu yerde zaten pek hoş olaylar dönmüyor gerçi.
Açık konuşmak gerekirse ShiftDelete dahil ülkemizdeki tüm kaynaklar yetersiz, Bir konuda yardım istiyorsun nerdeyse kimse bakmıyor bile.
Ama bu sitenin güzelliği gerçekten bilgi sahibi insanlardan oluşuyor olması, diğer sitelerde açtığın konuya 50 yorum geliyorsa tamamına yakını ezberlenmiş boş şeyler.
Buradaki Modaratör arkadaşlarımız gerçekten bilgili, insanlara yukardan bakma gibi bir durumları da yok, kurallarda ne yazıyorsa o.
Kalite üst düzey olsa bile insanları bir araya toplama konusunda eksikleriniz var.
ShiftDelete'i takdir ediyorum, umarım bir gün bu forum hak ettiği konuma ulaşır

Mutevahhid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Buradaki yorumumu silen diktatör kim? Siz de mi? Vallahi yazık! Bu kadar korkak olmayın kardeşim ya.. Delikanlı olun, adam olun iki dakika ya :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Siteyi beğenmemiş olabilirsiniz, yönetimin iyi/kötü olduğunu ispatlayıp ispatlamamanız hakaret etme hakkını vermiyor.
Gereği kadar bilgilendirici uygun dilde yaptığınız eleştirilere kimse bir şey diyemez.

Mutevahhid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Siteyi beğenmemiş olabilirsiniz, yönetimin iyi/kötü olduğunu ispatlayıp ispatlamamanız hakaret etme hakkını vermiyor.
Gereği kadar bilgilendirici uygun dilde yaptığınız eleştirilere kimse bir şey diyemez.

Muhattabım değilsin. Şuanda çıkıyorum zaten forumdan dahada girmeyeceğim. Sizler ancak bu kendi platformlarınızda borunuzu öttürürsünüz. İyiki hükümet'e adam gibi adamlar geldi. Hadi eyvallah...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Muhattabım değilsin. Şuanda çıkıyorum zaten forumdan dahada girmeyeceğim. Sizler ancak bu kendi platformlarınızda borunuzu öttürürsünüz. İyiki hükümet'e adam gibi adamlar geldi. Hadi eyvallah...
Görebileceğin en sakin ve huzurlu forumlardan birinde olduğunu bilmemen ayıp değil. Güle güle

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
elemanın ne olduğu avatarından belli...
avatarında yanlış ve kötü bir şey yok:

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Avatarı olağan, sıkıntı yok; ama ben de avatar ve kullanıcı adını görünce tüm dünya görüşünü tahmin ettim. Foruma son attığı ileti ile de düşüncem doğrulanmış oldu.

_Trinity_

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Ee burda hoşuna gitmeyen birşey olursa nerede konu açacaksın ?

Mütefekkir

Asistan
Reaksiyon puanı
77
68888

Mütefekkir

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Göstermeye gerek yoktu herkes biliyor sadece görmezden geliniyor.

Recep Baltaş ve Technopat ahalisi hakkında derin bir araştırma ile sağlam bir video hazırlıyorum. Youtube üzerinden paylaşacağım. Aynı zamanda bu kişilerin diğer sosyal medya platformlarında yaptıkları İslam'ı alay, hakaret ve insanları kin ve nefrete sürükleme paylaşımlarını da kanıtları ile Savcılığa sunacağım. Yeterince bilgi var lakin daha sağlam olması gereği ile biraz daha izlemedeyim. :) Forum sitelerinin haricinde farklı platformlarda da takipteyim bu insanları...

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Adam doğruları söylemiş nedir bu kadar batan düşman forum sitesi diye niye bu kadar uğraşıyorsunuz??? ?
Savcılığa sunacağım.
Adamların açığını arayıp suçlama yapmayın kimse mükemmel değildir!!!
Kimseyi de savunmuyorum oda bir insan ve üstüne çok gidiliyor!!!
Gerçeği yansıtmayan suçlamalar yüzünden dava açılırsa bil ki kesin kaybedersin!!!

Mütefekkir

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Adam doğruları söylemiş nedir bu kadar batan düşman forum sitesi diye niye bu kadar uğraşıyorsunuz??? ?

Adamların açığını arayıp suçlama yapmayın kimse mükemmel değildir!!!
Kimseyi de savunmuyorum oda bir insan ve üstüne çok gidiliyor!!!
Gerçeği yansıtmayan suçlamalar yüzünden dava açılırsa bil ki kesin kaybedersin!!!

Peki. :)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
chomaris iftira atıp hedef gösteriyor Recep Baltaş'ın başına bir iş gelse o mütefekkir trollü sorumludur...

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
biz windows 10 kullanalım diye kıçlarını yırtıyorlar resmen...
Ekran Alıntısı.PNG

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bizim için 7 çoktan öldü 8 ve 8.1 de 10 forever.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Recebi severim çalışkan bilgili bir arkadaş. Bir kaç kez muhabbet ettim kendisiyle. Düşüncelerinede katılıyorum. Bu tip forumlarda insanlar belli kurallar çerçevesinde görüşlerini dile getirebilir. Adamı beğenmiyorsan sitesine katkıda bulunma arkadaş. 50 tane forum var neyin tribi bu.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bende hiç sevmiyorum bir kere konu açtım 1 hafta ban verdiler forum forum değil ki sorunun var çözmek için konu açıyorsun ban veriyorlar onu da geçtim o kadar ukala kendini beğenmiş ve akıllı sanan var ki o forumda konuyu açıyorsun hemen bilmişler geliyor keşke bundan alsaydın bu marka hepsinden daha iyi amd yerine intel topla amd çöp asus markası çok iyi mümkünse hep asus alın falan fanboylukta var bunlarda genlerine işlemiş. O forumda bunu anladım sistemin intel değilse asus marka anakart vs kullanmıyorsa ve en önemlisi sistemin de windows 10 kurulu değilse barınamazsın :D:D

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Hem ukalalar hem de yaptığın en ufak yazım yanlışından dolayı ceza yiyip duruyorsun. Cümleye büyük harfle başlama BAN , kısaltmaları büyük harfle yazma BAN :D ? ??

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hem ukalalar hem de yaptığın en ufak yazım yanlışından dolayı ceza yiyip duruyorsun. Cümleye büyük harfle başlama BAN , kısaltmaları büyük harfle yazma BAN :D ? ??

5 para etmez orası. Forum diyorsan SDN ve DH en iyileri. Gerisi tırt. PC Hocası diye bir forum var orasıda çok ukala kaynıyor. Konu açıyorsun yada açılan konulara bakıyorsun hep aynı kişiler cevap vermiş oluyor yani o sitenin konulara cevap verenleri hep belli insanlar. Onların haricinde cevap vereni görmedim. Maalesef çok ukalalar. 1-2 kişi dışında hepsi ukala o 1-2 kişi dediğim ise bana sürekli PM atarak yardımcı olan sohbet eden kişiler. Diğerlerine PM bile atamıyorsun sanırsın Başbakan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...