Technopat Gerçekleri

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SAMİREİS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Technopat Gerçekleri

Ekli dosyayı görüntüle 59275
Ekli dosyayı görüntüle 59276
Ekli dosyayı görüntüle 59277
Ekli dosyayı görüntüle 59278

(Daha fazlası için : Recep Baltaş)

Recep Baltaş'ın Yöneticisi olduğu Technopat forumu kurallarından bazısı:

Ekli dosyayı görüntüle 59279
Ekli dosyayı görüntüle 59280
Ekli dosyayı görüntüle 59281

Adam yöneticisi olduğu forumunda avatarı bırak boy boy makale döşemiş profiline. Değil mi? Ha bu arada: O forumu kullanacak kişiler bu şahsın technopat forum profilindeki mesajlarını bir okusunlar ve bir de bu o forumun yöneticisi olduğunu bilsinler. Bunlara rağmen içi sinen varsa orada takılsın ve foruma katkıda bulunmaya devam etsin.
Adam haklı.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Çok katı kuralları var başlığına yazdığın her şeye bişey ekliyorlar ve ceza veriyorlar bi noktalama hatası yüzünden.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Çok katı kuralları var başlığına yazdığın her şeye bişey ekliyorlar ve ceza veriyorlar bi noktalama hatası yüzünden.
Kendilerini cumhuriyet başında oturur gibi kural yazıyor ve sanki o anayasaymış gibi insanlara yapışan sivrisineklerden başkası değil. Zaten Technopat'ta işine gelmeyen onun cevabını görüese pervasızca ona yapışıp, uygunsuz uslüp diye ban verirler. Ben 2-3 kere bu sitede BERWAR, painkiller gibi kullanıcılarla kavga ettiğim oldu. ? İsrail temsilcisi siteye benziyor. @hefese gerçekten haklı. Aklıma bu arada bu geldi:

?? Yani böyle giderse yere çakılır.

Son düzenleme:

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ya arkadaşlar tutur musunuz technopat diye ya bırakın şu siteyi beş kuruş etmez arkadaş insanlar bıktı artık orada

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
SDN gibi bir site varken o saçma siteye girende ne biliyim hani.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bu yazının tamamını okumanız şiddetle tavsiye edilir.

XenForo yazılımını direk kurup tasarımı bile değiştirmemek üzere hiçbir gözle görülüp fark edilebilir bir geliştirmeleri yoktur. Sosyal dışındaki ana sayfasının halen eski tasarım olması da ayrı bir eleştiri konusudur. SDN Forum'a yapılan saldırılar ile alakaları da olabileceğini düşünmüyor değilim ama bu konuda pek bir şey söylemek istemiyorum.

Moderatörler kendilerini geliştirip açılan sayfalar dolusu itiraz konularına ve 10'dan fazla tavsiye içeren konuya bile "Hatalı imla kuralı" şeklinde bir ban daha atıp konuyu tamamen sildiler. Bunu yapmak yerine konuyu okuyabilirlerdi. Ayrıca bana hakaret edilen kullanıcı hiçbir şekilde cezalandırılmadı. Bu konuda da raporlar ettim fakat hiçbirinden cevap gelmedi.

Peki ya ne mi oldu? Moderatör olan arkadaşı var olsa gerek forum içerisinde herkese açık ve net şekilde "Benimle uğraşanların yüzü pek gülmüyor" dedi. Aynı zamanda kurallarında 1 sene yasaklama ile ilgili bir şey olmamasına rağmen 1 sene yasaklama attılar. Samimi bir ayrılık konusu açtığımda direk bu yasaklamayı yedim ve ayrılmama rağmen girip cevap atmaya devam edeceğim proje konularını da tamamen kilitlediler.

Genelde yasaklama sebepleri bahane olarak seçiliyor. Gerçek ile alakası yoktur. Bunu sadece ben söylemiyorum. Bandan canı yananlar da öyle.

1589764933915.png

Bu arada tartıştığım kullanıcı daha sonra Discord grubumdaki insanları aşağıladı.
Daha kimlerin olup olmadığını, nasıl insanlar olduklarını bilmeden "Tüm Discord grubunuzdaki insanlar toplansa bir Jira olamazlar" şeklinde metin yazdı ve bu konuda da rapor edildiğinde dönüş yapılmadı.

Grubumda Technopat sitesi protesto edilmeye başladı ve biz artık SDN ve açılacak olan bize ait forumu kullanalım dendi. Tepkiler de devam ediyor.

Bu arada bana 1 ay ban yemişim de 1 yılmış gibi söylenmişim muamelesi yapıldı. Sanırım üstüne 1 yılı sonradan ekledik şeklinde yalana baş vurabilirler.
İşte bu kilitli fakat okunmaya değer konuyu da inceleyin: Haber: Technopat üyelerine kötü davranıyor.

Aşağıdaki bazı içerikler, tepki olarak Discord sunucumuzda paylaşıldı.
Tepkilerin nedeni bize edilen hakaretlere yöneticilerin ses çıkarmaması ve üstüne bizi oturun oturduğunuz yerde kıvamında cezalandırmalarıdır.

1589764845137.jpeg

1589765025025.png

1589765251606.png

Ek olarak şunu da belirtmek isterim ki kullanıcının isteği doğrultusunda iletişim adresi veya iletişim sunucusu paylaşmak mantık olarak da reklama girmemektedir. SDN'de böyle saçma bir şey yaşama ihtimaliniz yoktur.

Bu arada ben siteden ban yediğimde bunu kabullenemeyen olmuş. Kendisi umarım bu konuyu görür.
Kendisine çok teşekkür ederim :) :
1589764382933.png

Son olarak belirtmek isterim ki;
Açacağımız forum sitesi SDN üzerinden paylaşılmayacaktır. Moderatörlerin veya yöneticilerin onayı olmadıkça iletişim adresi veya bağlantı istemeyin.

Elinizi vicdanınıza koyun ve sizi istediği gibi yöneten bir siteyi kullanmaya devam edip etmeyeceğinizi tekrar düşünün.

Burada bana Technopat'ı savunmaya gelenler gelmesinler. Çünkü genelde kaba dil kullanıp dinlemeyi bilmeyenleriniz geliyor.

Açılacak olan forum sitemizde Technopat kelimesi bile küfür sayılacaktır. SDN tarzında veya bildiğiniz forum sitelerine benzemeyecektir. Ve SDN bizim en sevdiğimiz forum haline geldi.

Son düzenleme:

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Boş yapma diyen olmuşlarda, küçük birşey değil. Adamın yazdığı şeylere bakın. Ayrıca eminim ki bunu Recep Baltaş değilde başka birisi yazsaydı Vatan haini sen kimsin derlerdi. Bence azıcık dikkate alın. Ayrıca kabullenin Technopat çok ağır bir yer. İlk haftadan bilene 10-30 arası cezam vardı. (Türkçe Hocaları gönül rahatlığı ile girebilir.)

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Boş yapma diyen olmuşlarda, küçük birşey değil. Adamın yazdığı şeylere bakın. Ayrıca eminim ki bunu Recep Baltaş değilde başka birisi yazsaydı Vatan haini sen kimsin derlerdi. Bence azıcık dikkate alın. Ayrıca kabullenin Technopat çok ağır bir yer. İlk haftadan bilene 10-30 arası cezam vardı. (Türkçe Hocaları gönül rahatlığı ile girebilir.)
Bir de benim yazdığım şeylere de bakın. Cevabınızdan 2 mesaj önde. Uzun yazıyı okumaya değecektir.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bir de benim yazdığım şeylere de bakın. Cevabınızdan 2 mesaj önde. Uzun yazıyı okumaya değecektir.
Çok saçma sebepler. Gerçekten çok katı kuralları var. Moderatörlerin %80'i çöp. Moderatörleri 100 konuda 1 görüyordum. Yarısından çoğu çevrimiçi olmuyor. Yani ne diyebilirim başka. Kısaca özet, Technopatta adalet yok.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bu yazının tamamını okumanız şiddetle tavsiye edilir.

XenForo yazılımını direk kurup tasarımı bile değiştirmemek üzere hiçbir gözle görülüp fark edilebilir bir geliştirmeleri yoktur. Sosyal dışındaki ana sayfasının halen eski tasarım olması da ayrı bir eleştiri konusudur.
İlk paragraftan sonrasını okumadım uyuyacağımdan ve uzun olduğundan dolayı.

Technopat XF'yu iyi kullanan TR forumlarından. Keşke her forum en az o seviyede olabilse. Özellikle son zamanlarda biraz da olsa gelişen SDN.
Son yapılan iyileştirmelerin umarım devamı gelir.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
İlk paragraftan sonrasını okumadım uyuyacağımdan ve uzun olduğundan dolayı.

Technopat XF'yu iyi kullanan TR forumlarından. Keşke her forum en az o seviyede olabilse. Özellikle son zamanlarda biraz da olsa gelişen SDN.
Son yapılan iyileştirmelerin umarım devamı gelir.
XF'yi iyi kullanan mı? Hangi konuda? Varsayılan teması bile duruyor. Yapmayın Allah aşkına. XF'nin yasaklama özelliğinin suyu da çıkmış durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...